Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michaś
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na miejscu, denerwuje jedynie przerosnieta konsola środkowa, która cały czas opier sie o twoją noge( irytujące zawsze) ,sprawia to wrażenie auta ciasnego, z tyłu mało miejsca 2 dzieci w fotelikach ledwo sie miesci i w takim wypadku kolana mam za uszami (mimo że mam zaledwie 175 cm). Porównując do fabi - fabia mimo że mniejsze to w rzeczywistosci cała nasza banda 2+2 podróżuje bardziej komfortowo i w mniejszym scisku.
~Maryjan
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie wiem jak było by doskonale ale w mojej audiczce wszystko pod ręką lewarek zmiany biegów, przyciski i cała reszta intuicyjne. Nie wiem do czego można się przyczepić.......
~Pasqual
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawdę wszystko jest tam gdzie powinno być. Zero problemów ze źle zlokalizowanym przełącznikiem czy niedopasowaniem. Kierownica regulacja w dwóch płaszczyznach, pełen komfort.
~by.Pape
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
nie mam zastrzeżeń z wyjątkiem beznadziejnie umieszczonej popielniczki z przodu. Palący pasażer może nam utrudnić zmianę biegu, a to bywa czasami bardzo denerwujące
~Damian
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Ładna deska. Mimo wieku auto nadal mi się podoba za prostotę i elegancję. Dobrej jakości materiały dużo lepsze niż w Passacie B5.
~rafizg
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
panel srodkowy w porzadku ale zeby otworzyc szyby to trzeba sie nagimnastykowac w czasie jazdy i oderwac oczy od drogi
~chris
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swojm miejscu,denerwujący włacznik świateł ale można sie przyzwyczaić(w B6 juz go wymienili hehehe)
~maro
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu ładnie wykonane i spasowane przełączniki nie przysparzają problemów w obsłudze
~maniekxx
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
to co potrzebne jest pod ręką pozycja za kierownicą jest wygodna
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
~macsyl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
tragedia wszystko trzeszczy podłokietniki twarde przy dłuższej jeździe bolą łokcie
Audi A4 B5 Avant