Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Prowadzenie nienajlepsze. Auto jest bardzo źle wyważone. Wystarczy zatankować pełny bak (dociążyć tył) i jest dużo lepiej w zakrętach. Z takim zawieszeniem i wyważeniem można być co najwyżej "mistrzem prostej". Wzdłużnie umieszczony mocno wysunięty do przodu silnik powoduje kiepskie wyważenie auta i do tego trudności w serwisowaniu (rozbieranie pasa przedniego itp.) nie wiem co Audi chciało osiągnąć takim rozwiązaniem?? pewnie z quattro jest...
~by.Pape
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Aluminiowe wielowachaczowe zawieszenie z przodu jest bardzo komfortowe i dobrze radzi sobie w zakretach, ale ma jedna ZASADNICZA WADE :´( Nie zostało zaprojektowane z myślą o polskich dziurawych drogach i zużywa sie bezlitośnie szybko. Ja osobiście wymieniałem przednie wachacze już 3 razy (cena samych wachaczy dobrej jakości to ok. 1500zl), a zrobilem 60000 tys km... :´(( Co do tyłu nie mam zastrzeżeń: belka skrętna jest dobrym...
~michaś
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
zawieszenie komfortowe, dobrze trzyma drogi, lecz na nasze dziurawe drogi za delikatne i za drogie 8 wahaczy 2 łączniki wszystko delkikatne aluminium. Normalny pojazd posiada 2 wahacze :) . Jeżdze teraz fabią z normalnym mcpersonem i po jednym wahaczu na strone , komfort zbliżony do a4 a eksploatacja o niebo tansza
~Arek CREED nr GG 2013826 Pomorskie
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Fajnie sie jezdzi ale urwal mi sie wahacz i omalo nie zabilem sie. Dla wyjasnienia auto bylo po przegladach, nie bylo zadnych luzow stukow, a tak to super auto.
~Dzikus
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie b. Dobrze, jednak przy większej prędkości takie jak lecutkie luzy na kierownicy kolega też tak miał porostu te roczniki tak mają
~saciq
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
prowadzi się świetnie, trzyma się drogi na zakrętach. Ładnie wybiera nierówności drogi nawet jazda po progach zwalniających nie powoduje mdłości;p
~Hans
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie bardzo komfortowe ale stosunkowo awaryjne na naszych drogach. Nie warto upować tanich zamienników lecz markowe wahacze.np Lemforder
~Pasqual
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Hmm co prawda napęd niestety nie quattro tylko zwykła oska, ale trakcja super, trzymanie drogi rewelacja, precyzyjna reakcja na ruch kierownicy.
~maro
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
zawieszenie fajne wręcz komfortowe nie za miękkie i nie za twarde dobrze się prowadzi , na zakretach dobrze się trzyma drogi.
~Luki
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie jest bardzo komfortowe i wygodne Wspomaganie jak na tyle lat jest też ok
Audi A4 B5 Avant