Lista ocen Audi A4 B5 (248)

~Reks1o
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Stylistycznie ponadczasowe, ładne i dynamiczne auto, z czystym sercem mogę polecić, ale obowiązkowo nalezy wyposażyć je w instalację LPG.
~Plompek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
No autko jak autko,każde ma wady i zalety ale z tego jest bardzo zadowolony.Można poszpanować "małą limuzyną" szczególnie jak sie ma czarny kolor ale wtedy przydałaby sie klima,przyjemność z jazdy jest duża no i spalanie nie jest duże więc można wtedy dłużej sie cieszyć jazdą :) Polecam cztero osobowej rodzinie a pięcio odradzam ;) jest spory bagażnik więc sie na wakacje bez problemu zabierzecie
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Auto ladne, ponadczasowy design Audi, w srebrnym kolorze przyciagalo wzrok, sprawialo wrazenie o klase wyzszego, ladnie zaprojektowane i wykonane wnetrze. Poprawnie sie prowadzace, z tym ze pozbawione calkowicie sportowego zaciecia. Mozna nim podrozowac szybko i wygodnie ale bardziej na prostej drodze niz na serpentynach. To samo dotyczy wyczucia na kierownicy, troszke zbyt mocno dzialajace wspomaganie nie dajace kierowcy dokladnego czucia kol...
~onebit@interia.pl
Avant 1.6 i 101KM 74kW
AUDI, AUDI I JESZCZE RAZ AUDI TYM SAMOCHODEM MOZNA SIE POKAZAC I BARDZO KOMFORTOWO PODROZOWAC, AUDI A4 MOIM ZDANIEM TO JEST TAKA MNIEJSZA ODMIANA LIMUZYNY!!!!!!!! BARDZO KOMFORTOWY !!!!!!!!
~bmat@o2.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Nie mam się narazie czego czepiać . W końcu to urządzenie eksploatowane w ekstremalnych czasem warunkach i ma prawo sie zepsuć
~A4-klub.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Trudno o auto, które ma tyle zalet okupionych tak niewielkimi mankamentami, zachowuje w miarę świerzą sylwetkę pomimo 13 lat od wprowadzenia do produkcji.
~Darek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Wszystko super, za wyjątkiem spalania i zawieszenia.
~Hubert
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Bradzo fajny samochodzik mimo swojego wieku atrakcyjnie wyglada i fajnie sie prowadzi. Bardzo duze minusy to zawieszenie zrobione na autostrade a nie polskie lesne szlaki dziurawe. Nie polecam tego silnika ale tylko ze wzgledu na moc ale jesli chodzi o ekonomike jest bardzo dobry.
~Jakub
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Generalnie auto bardzo dobrze wykonane, wszystko idealnie spasowane. Aż dziw bierze, że w aucie, które ma 16 lat wiele elementów wygląda idealnie! Jedyny minus za trzeszczącą roletę bagażnika!
4,1
~cezar taxi
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
A4 kupiłem z niemiec od 1 właściciela nie bitą i bez retuszu licznika jak na 95r nadwozie trzyma się super klamki- zawiasy , tapicerka ok plastiki de best polecam .Może motor słaby ale i tak fotki z radarów dostaje nie raz myśle że auto warte uwagi dla osób myślących nad zakupem . Za bardzo nie polecam bo będzie ich za dużo i prestż A4 spadnie .