Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (317) - Widoczność

Na liście zabraknie 596 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Właściwie tutaj nie mam zastrzeżeń. Auto ma swoje gabaryty, jednakże fotel ma bardzo szeroki zakres ustawienia. Myślę, że będą zadowoleni ci, którzy lubią podotykać klatką piersiową kierownicy, jak i Ci którzy chłoną promienie słoneczne przez szyby, traktując fotel jak leżak;) Jeśli chodzi o lusterka, to nie mam zastrzeżeń. Nie ma potrzeby gimnastykowania się, aby coś dojrzeć. Szerokie kąty widoczności zapewniają pełną kontrolę ego co dzieje...
~Adam
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Do przodu jak najbardziej OK, do tyłu tragedia. Po 1,5 roku dalej przy parkowaniu tyłem wychodziłem z auta będąc przekonanym, że już dalej nie mogę cofnąć, a tam jeszcze metr. Jak na styk chciałem parkować, to było ponad pół metra. Odpuszczałem sobie parkowanie równoległe, bo szkoda w coś uderzyć.
~mario.z1@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Niezła widoczność przed siebie i na boki. Gorzej do tyłu przy manewrze cofania. Trzeba trochę pojeździć żeby się przyzwyczaić. Ma się wrażenie że dalej nie powinno się już cofać, a po sprawdzeniu na zewnątrz, okazuje się że zostaje jeszcze bardzo dużo miejsca i możnaby było podjechać bliżej.
~Audi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Hmm.. no ostatnio zrobiło mi się ciepło bo chciałem zjechać na prawy pas i w ostatnim momencie zobaczyłem w prawym lusterku zarys samochodu - martwy punkt. Prawe lusterko posiada za małe pole \"widzenia\". Gdybym w tylnym zderzaku miał czujniki cofania byłoby super, a tak to cofanie na czuja.
~Piotras
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Pomysł z mniejszym lusterkiem po prawej stronie tragiczny! Trzeba ustawić lusterko "szeroko", żeby nie było widać boku samochodu i dodatkowo patrzeć w prawą szybę przy zmianie pasa ruchu. Widoczność do tyłu słaba, zainstalowałem czujniki parkowania.
~Michał
Sedan 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
Jak na moje wymagania to kiepściutko. Prawe lusterko powinno zdecydowanie obejmować większe pole widzenia, tylna szyba bez wycieraczki to też jakieś nieporozumienie. Na parkingu trzeba się trochę nagimnastykować żeby jakichś krawężników nie zaliczyć albo nie oprzeć się na kimś.
~Al
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Nie jest źle. Daję tu minusik za notorycznie zacierające się przednie wycieraczki, które to mi już raz numer wywinęły - stanęły dęba w środku ulewy. Pomaga wyłącznie całkowite zdemontowanie i nasmarowanie każdego ruchomego elementu. Czynność należy powtarzać co jakiś czas...
~bastek23
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
No z tą widocznością to niby jest O.K., ale... No własnie jest małe ale - przedni słupek po stronie kierowcy to najchętniej bym wyciął albo ze szkła zrobił. Przeszkadza w obserwowaniu drogi, no albo ja jakoś dziwnie za kierownicą siedzę.
~Skonek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
z przodu i na boki widok jest dobry, gorzej z tylu, szczegolnie jesli auto ma kurtyne na tylna szybe. mozna sie przywyczaic ale z tylu mogloby byc lepiej. z przodu natomiast jest naprawde dobrze, slupki nie przeszkadzaja a szyba jest duza
~paweł_sudnik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ot taki normalny sedan. Z przodu widać wszystko. Slupki zbytnio nie przeszkadzają. Do boków też nie ma co się przyczepić. Do tyłu też wszystko widać. Może tylko "martwe pole" po prawej stronie trochę za duże?
Audi A4 B5 Sedan