Lista ocen Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 (55) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p7
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
drobiazgi to największa wada auta, przez dwa lata zepsuło się tego więcej, niż we wszystkich moich poprzednich autach razem wziętych: włącznik światła stop- załączał światła, aż rozładował akumulator, czujnik temperatury silnika(2x), ogrzewanie lusterek(2x), szyb(2x), zamek klapy tylnej (2x), schowek pasażera- urwany, klamka schowka, klamka schowka podłokietnika, popielniczka z tyłu, roleta bagażnika, schowki w bagażniku, non-stop przepalające...
~Maciek-m83
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ciągle przepalające się żarówki trochę zaczynają mnie irytować,szczególnie że aby je zmienić trzeba wyciągać lampę.Dotyczy to przodu i tyłu.Ostatnio miałem go już sprzedawać i podczas holowania teścia padła mi turbina, alternator i musiałem wyminić akumulator.To wszystk kosztowało mnie 1300zł i stwierdziłem że jak już to wymieniłem plus rozrząd, filtry,łożyska i klima to nie ma sensu go sprzedawać.Chciałem zmienić na model nowszy ale te...
~Marek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Delikatne zawieszenie przednie, częste wymiany wahaczy (nasze słabe drogi). Słaba powłoka-farba na przełącznikach na desce rozdzielczej i drzwiach łatwo ulega zadrapaniu (długie paznokcie kobiet!). Mniej jest jej w wersji wykończonej imitacją drewna. Słabe mocowanie spryskiwaczy szyby przedniej - łatwo się wyłamują, a potem spryskują komorę silnika. Wadliwy zawias i amortyzator drzwi schowka (tłoczek skleja się z obudową i otwarcie wymaga...
~smuggler
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Znam całą historię serwisową swojego auta i nic się w nim nie psuło. Jedynie części eksploatacyjne uległy naturalnemu zużyciu. 210tys na fabrycznych amortyzatorach i sprzęgle. Zawieszenie uznawane za awaryjne, wcale nie jest zmorą tego modelu. Wiadomo, polskie drogi dają w kość, ale wystarczy używać markowych zamienników, żeby cieszyć się brakiem stukania. ZERO RDZY!
~maria olszewska
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
wysiadały światła, po zmianie dalej wysiadaja światła od pół roku jeżdżę bez jednego światła stopu, mam dosyć odwiedzania serwisu, nazywam serwis Polmozbytem, gorzej niż POLONEZ, po drugie szafka z przodu, po trzecie w tyle resory od drzwi wysiadły , po czwarte wycieraczki są za głośne i żle były wkładane przez serwisantów i inne drobiazgi uprzykrzając jazdę
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Dbam o pojazd serwisując na bieżąco tudzież systematycznie wymieniając zużyte elementy mechaniczne. Samochód dzięki temu spisuje się bez zastrzeżeń. Zniesmacza jedynie zdzierająca się powierzchnia elementów wykończeniowych, która jest bardzo podatna nawet na delikatne zarysowania. Łamiące się zawiasy schowka, czy rączki składania siedzeń to obłęd.
~T. S.
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Usterki to najzabawniejsza kwestia w tym samochodzie, psują się takie drobiazgi że czasem zastanawiam się czy jest to zrobione specjalnie czy tylko ja mam takiego pecha, jednak czytając fora internetowe mam pewność. Samochodzik jest awaryjny. (od zapieczonych wycieraczek do, o zgrozo, urywających się na potęgę plastików z zawieszenia i chłodzenia)
~kamil
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
jakos wykonczenia samochodow marki audi jest po 2000 r. makabryczna plastiki lepsze sa juz w autach koreanskich schodzaca farba z klawiszy funkcyjnych to norma nawet w najnowszych autach audi w kombii dodatkowo slyszalne byly odglosy dochodzace z bagaznika roleta, jakies plastiki itd. bardzo zle za te pieniadze mozna oczekiwac znacznie lepszego wykonczenia
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Drobnych usterek jest masę. Jak ktoś nie jest pedantem to mu nie będą przeszkadzać bo często nie wpływają na jazdę. Ale denerwują po odzierane przyciski, wyłamywanie się zamka schowka, zawiasów schowka, padające moduły komfortu przy zawilgoceniu i nie dbaniu o zatykające się otwory odprowadzenia wody w podszybiu itp
~Łukasz
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak dla mnie głównym mankamentem są często przepalające się żarówki - przynajmniej jedna na 2 miesiące. Kolega z pracy ma ten sam samochód z 2002 roku i też zaobserwował podobny efekt. Niby drobnostka, ale irytuje bo szczególnie z przodu auta pod maską bardzo ciasno i trzeba się namęczyć, żeby wymienić.
Audi A4 B6 Avant