Lista ocen Audi A4 B6 (258) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 351 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~audiofil
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Kupiłem przy 141 kkm, 3 lata po polskich drogach, teraz ma 194 tys i w zawieszeniu nic NIE robiłem (wszystko na orginałach. Przegląd 08.02.10 i mechanik mimo 25 minutowych oględzin nie znalazł...
~maciek.bielas@wp.pl
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
twardy, sztywny, w porównaniu z francuzami wypada słabo, ale dzięki tym wadom świetnie się prowadzi. Nie nadaje się na polskie beznadziejne drogi, koszmarnie drogie w naprawach, gdyby niue to dałbym 5.
~seba
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
zawieszenie super ale trzeba uważac na naszych drogach. omijam i zwalniam przed każdą diurka że mnie maluchy wyprzedzają . jednak tak trzeba bo jak wymienilem dwa wachacze to kolejne 500zł
~A4B6
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Dałbym 5, ale jednak trzeba pamiętać, że to wielowahacz, więc komfort jest świetny, ale to swoje kosztuje i lepiej by nie był naprawiany przez pierwszego lepszego mechanika.
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo przyzwoity. Mam akurat zawieszenie S-line. Fajnie trzyma ale trochę twarde na nasze dziury, dlatego wrzuciłem opony 225/50/17 zamiast 225/45/17 i jest trochę lepiej.
~Kuki
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Super trzyma się w zakrętach, mieszkam na mazurach i jest to dlamnie ważny parametr. wielowachacz z tyłu i z przodu. Zrobiłem ok 46 tyś km i nic jeszce nie wymieniałem.
~BrT
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Auto niesamowicie trzyma się drogi. Każdy zakręt jest przyjemnością. Auto doskonale wyłapuje nierówności. Jedzie się nim pewnie. Da się łatwo opanować nawet niespodziany poślizg.
~Gienek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Komfort podrozowania jest bardzo dobry dzieki zapewne wielowahaczowemu zawieszeniu. Auto swietnie znosi nierowne nasze super drogi i prowadzi sie jak kazde Audi - swietnie ;)
~Tomaldo
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Dość duża twardość zawieszenia . nie polecam opon nisko profilowy zabiją resztkę komfortu na nierównych polskich drogach . Lecz wchodzenie w ostre wiraże jest bardzo przyjemne.
~Mistrone
S4 Avant 4.2 V8 344KM 253kW
Auto prowadzi się świetnie, zawieszenie razem z napędem świetnie współgra... na suchym ciężko jest doprowadzić do granicy przyczepności. Na śniegu jedzie jak skuter śnieżny.