Lista ocen Audi A4 B6 (323) - Silnik

Na liście zabraknie 286 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzychu
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Silnik legenda, użytkowałem już kiedyś 1.8t(golf iv GTI) stad moja decyzja by kupić auto z tym silnikiem. Bardzo elastyczny motor, bardzo fajnie przyspiesza i potrafi przyprawić o uśmiech na twarzy kierowcy.
~Flash
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Ocena dobra, ale to jedynie z uwagi na moc tego modelu, są momenty kiedy te 30 KM więcej mogłoby się przydać. To jednak znajduje rekompensatę w spalaniu, które w mojej ocenie jest na bardzo niskim poziomie.
~BrT
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Silnik bierze olej myślałem ze to wada mojego modelu ale podobno 3/4 2.0 20v piją olej. Jest to problem ze złą konstrukcją odmy. Bardzo elastyczny silnik. Nie polecam słabszego do tego auta.
~maximus
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Silnik bardzo dobry do gazowania (ja mam instalację LOVATO) idealna do tego silnika , pali w tarsie 8 l gazu na 100km. Kompromis między osiągamia a spalaniem. Nie bieże oleju prawie wogóle.
~Cezar
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Silnik zbiera bardzo dobre oceny. Najważniejsze, że potrzebuje nie przeciętnie 7-8l paliwa na 100km. Przy masie samochodu 1800kg, napędzie na cztery koła i mocy 180KM to bardzo przyzwoity wynik.
~mateuszsadowski
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Samochód bardzo dynamiczny jak na swój wiek potrafi zawstydzić nie jeden nowszy samochód. Samochód ma ponad 325 000 km i nic poważnego nie było robione. Turbina, zawieszenie do tej pory nie ruszane.
~rock
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Pięknie mruczy i ładnie ciągnie, bardzo elastyczny oraz oszczędny. Poprzednio miałem TDI 110KM i jest duża różnica na plus - przyspieszenie, elastyczność - może jedynie nieco więcej pali.
~Piotruch
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ten silnik to prawdziwy majstersztyk. Może dla niektórych głośny, ale robi swoje. Wyprzedzając nie zastanawiasz sie czy się uda bo już jest po wszystkim. No i pali bardzo rozsądne ilości ropy.
~robert
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Pieknie pracuje, paliwo wylacznie Verva ON ewentualnie Shell extra diesel. Roznice przy pelny baku sa niewielkie, 21 zl na niekorzysc Vervy, jednak na vervie przejade dluzszy dystans :) cos za cos.
~Adam
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Nic dodać nic ująć. Dynamiczna i bezawaryjna jednostka. Wg wielu uważana za najlepszy silnik audi w historii tej firmy. W tym roku mięliśmi nieraz -20C mrozu. Auto odpala i jedzie na dotyk !!!