Lista ocen Audi A4 B7 (146) - Całokształt

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aldo moro
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak na auto rzekomo z klasy premium to troche za malo zalet. Trudno mi tez zauwazyc jakikolwiek Vorsprung durch Technik. Poza wygodna pozycja i dobra jakoscia wykonania, reszta odstaje na minus od sredniej w klasie. No a ze to jest auto a nie mebel, to ocena przecietna musi byc przecietna.
~Michał
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Auto jest naprawdę solidnie wykonane i czuć, że to nie jest tylko droższy passat. Materiały premium które zostały użyte do produkcji wnętrza są bardzo przyjemne w odczuciu do tego Prus przebiegu prawie 150 tyś km i 15 latach na karku we wnętrzu nie widać żadnych śladów użytkowania
~A. Serocki
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Co ja bede sie pisal - jak ktos pojezdzi takim autem to napewno nie zamieni go na inny no moze na wiekszy ;) Marka audi to nie krowiasty mercedes czy bmw dla gnojka . Audi to cos w polaczeniu alfa romeo - styl, mercedesa - komfort, bezpieczenstwo i stabilnosc volvo,
~karmelp81@onet.eu
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Dobre wyposarzenie, w tym bixenony i czujniki cofania w obu kierunkach to super sprawa i nawigacja w zegarach. Mam piękne czarne Audi i jest boskie bez zbędnych bajerów. Polecam. szukajcie dobrze utrzymanych modeli tej marki bo warte są tyle nawet mimo tych wysokich kosztów zakupu
~elmiko@vp.pl
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Generalnie fatalnie. Mam jednak znajomych co mają takie same auta i u nich jest lepiej. Może mam pecha. Tylko dlaczego Audi traktuje mnie jak idiotę tłumacząc że mam zły styl jazdy. Golfem TDI przejechałem 260 000km praktycznie bezusterkowo! Co bagażnik też źle zamykam?!
~Jarot
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Duża radość z jazdy tym samochodem. Pomimo swoich wad bardzo dobre auto. Zła opinia jest prawdopodobnie spowodowana z zakupem pojazdu około 220 - 270 tys gdzie trzeba zrobić wszystkie drogie naprawy dwumasę, pompowtryski, i pompę oleju.
~Piotrek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Auto naprawdę szczerze polecam. Trzeba tylko dbać o samochód. I kupić dobry egzemplarz. Samochód przyspiesza rewelacyjnie. Ostatnio wygrany start spod świateł z BMW X5 3.0 D. Jest to piękne rodzinne auto o zaciętym sportowym. Nawet z silnikiem diesla.
~ryśek
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
ałtko fajnie się zbiera fajnie mruczy wygodne w długie trasy mało pali dobry silnik w porównaniu do wcześniejszej wersji silnika ten jest już poprawiony jedyny problem jaki miałem z tym autem to padła mi pompa wtryskowa ale po za tym nic fajny samochód
~mruczek
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Śmigam już ponad rok bez awarii i problemów, zmieniam tylko oleje i filtry i autko chodzi jak żyleta. Wcześniej byłem posiadaczem Audi A6 C5 i było to przeciwieństwo tego autka, ciągle coś się psuło także myślę ze Audi A4 to dobry wybór.
~LJ krk
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
jestem po prostu bardzo zadowolony i nastepnym samochodem bedzie najprawdopodobniej audi. nie kupujcie w polskich salonach!!! JA MOJA KUPILEM W DUŃSKIM SALONIE I WYSZLO 30 TYS TANIEJ!! gwarancja jest miedzynarodowa respektowana we wszystkich krajach uni!