Lista ocen Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Przód - każdy znajdzie miejsce (fotel ma duże możliwości regulacji). Tył dla 2 osób. Bagażnik mimo że to kombi to nic specjalnego - jest regularny ale niski! Do A3 wkładałem rower górski, to tego już nie włożę!Jak porównasz z bagażnikiem Passata którego też mam to wniosek jest jeden - to kombi to jakieś nieporozumienie :) na pewno nie dla tych którzy planują przewozić dużo bagaży.
~pudzians
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
wstawiam doskonale dlaczego? BO TO A4 nie A6 czy A8 jak dla mnie wystarczająco naprawdę więcej miejsca niż np: BMW 3 z podobnego rocznika Z tyłu tyle miejsca że 3 osoby mogą podróżować wiadomo jak z przodu ktoś wysoki usiądze z tyłu trochę brakuje miejsca na nogi ale tak jak pisałem to A4
~Piotr
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
ilość miejsca we wnętrzu - bardzo dobra. Wycieczka w 4 dorosłe osoby nie jest męcząca dla nikogo. Niestety, cały urok psuje bagażnik - makabrycznie mały, z wąskim wejściem? pod tym względem moje audi przebija nawet kia cee'd kolegi
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Z przodu OK. Z tyłu mało miejsca zwłaszcza na nogi. (Przy maksymalnie odsuniętych do tyłu przednich fotelach, miejsca na nogi, moim zdaniem brak). Nad głową OK. na pewno dla ludzi o średnim wzroście.
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Z przodu dużo miejsca, regulacja fotela kierowcy jest obszerna, Jedynie kierownice można było by wyżej podnieść. Z tyłu standardowo, tak jak w klasie kompaktów
~Damian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Komfortowo tylko z przodu, z tylu narzekają. Bagażnik jak na avant nie zachwyca.
~Damian
~Gaetsby
Z przodu wygodnie natomiast z tylu troche mniej miejsca no ale to nie A6
~Dump
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Przy moich 190 cm jest kiepskawo ale fotel moge lepiej ustawic niz w BMW.

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojteczek
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Z przodu super, z tyłu miejsca w zasadzie tylko dla 2 osób.
Audi A4 B8 Avant