Lista ocen Audi A6 C5 (838)

~Libek
Avant 2.0 130KM 96kW
To fajne auto rodzinne. Niestety audi to nie są auta niezawodne. Trzeba liczyć się z naprawami. Ja wydałem na utrzymanie swojego auta jakieś 7,5 tys. zł w dwa lata jeśli chodzi o naprawy. Myślę, że jest to sporo. Duże spalanie, ale też super luskus i satysfakcja. Jeśli ktoś jest pasjonatem aut - pokocha audi. Jeśli ktoś oczekuje niezawodności - może być wkurzony. Tylko czy produkują jeszcze bezawaryjne auta?
~Rafał
Avant 1.8 T quattro 180KM 132kW
Po poczciwej(22letniej) 80 będącej w moim posiadaniu 6lat przyszedł czas na zmianę nie z przypadku wybrałem znowu audi. Szukałem tym razem a6 mega auto stare 14lat ale jeśli chodzi o audi wiek niema większego znaczenia to auto w latach swojej świetności było wzorem do naśladowania.
~kierowca:)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
powiem tak ludzie gadają PANIE podwozie aluminiowe pewnie się psuje duży koszt itp itd ale jeśli nawet w końcu coś padnie to przy przebiegu 300tys to chyba nie powinienem mieć pretensji... a poza tym za to cenę można kupić inne nowsze ale czy warto????
~audi
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
Super limuzyna o nowoczesnej opływowej sylwetce dla ceniących komfort i sportową jazde.
~Raf
Sedan 4.2 V8 300KM 221kW
Doskonałe auto na długie trasy.Niezwykle komfortowe i ciche. Zimą na ośnieżonych drogach zostawia wszystkie Merce i BMW daaaleko w tyle!!! Silnik choć duży to przy wprawnej jeżdzie zużyciem paliwa potrafi zaskoczyc.
~KJUB75
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
audi A6 to bardzo dobre auto dobrze spasowane doskonałe wyposarzenie oraz materiały wykończeniowe sylwetka długo jescze będzię się podobać jeśli spotkamy zadbany egzemplarz
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto bardzo udane, aczkolwiek wymaga dużego wkładu finansowego na początek, jeżeli chcesz być go pewny. Trzeba być przygotowanym na wydanie jakiś 3-4 tyś. na dzień dobry. Potem, odpukać, żadnych poważnych usterek, tylko lać i jeździć (należy pamiętać o płynach i filtrach). Pomimo wieku (17 lat) wciąż cieszy oko i jestem z niego dumny. Lubię na niego patrzeć. Uwielbiam nim jeździć. Nie żałuję ani złotówki wydanej na zakup i początkowe wymiany...
~zenon.o
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zawsze marzyłem o audi, mając wcześniej VW i nie zawiodłem się, różnica między vw a audi to przede wszystkim jakośc wykończenia, dbałość o szczegóły, wygląd ogólny auta...vw jakby siekierą były robione...audi jednak ma coś w sobie...wsiadasz i czujesz, że to audi!
~Robert
Sedan 3.7 V8 260KM 191kW
Doskonały samochód i dla biznesmena i dla rodziny, świetie prezentujący się w każdych okolicznościach. W środku sprzęt muzyczny wysokiej klasy. Ekskluywna limuzyna z zacięciem sportowym.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5
12,8
14,6
14,1
~cwr2
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Audi A6 Avant z tym silnikiem jest bardzo wygodnym i wszechstronym autem zarówno na jezdę w miescie jak i w długie trasy. Niestety stan polkich dróg nie pozwala nam na "delektowanie" się jazdą tym autem, lecz zmusza nas często do jazdy "slalomem" miedzy jedna a drugą dziurą (a przeważnie i tak wpadamy w trzecią!). Cena tego auta jest dosyc wysoka, ale naprawdę za te pieniądze nie znajdziemy tak wyposażonego i wygodnego auta. Naprawde POLECAM :)))