Lista ocen Audi A6 C5 (838)

2,8
~dydek
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Trochę głośny na starcie, ale jak się zagrzeje to super. Przepiękny dźwięk V6. Strasznie drogi w naprawie. Padły mi wtryskiwacze, podobno od naszej super ropy. Koszt 1700 zł. Uważać trzeba na rozrząd zwłaszcza w 150 KM. Ja miałem 180 KM. Wzmacniane wałki, nie wybijają się. Dużo tańszy w obsłudze i niezawodny jest 1.9 TDI (Silnik)
~~Acik
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
Kultura pracy silnika jak na "TDI" bardzo dobra. Jestem pod wrażeniem.Wcześniej jeździłem SEATEM TOLEDO 1.9 TDI. Kultura pracy o niebo lepsza w Audi. Przyśpieszenie również na bardzo dobrym poziomie.Samochód jest szybki, ale ta szybkość jest rozwijana tak dostojnie (wysoka masa) że prawie jej nie czuć. Ogólnie jest bardzo dobrze. (Silnik)
~Janek
Avant 4.2 V8 300KM 221kW
Auto ponadczasowe, w moim odczuciu bardzo ładne, wygodne i szybkie. Niestety koszt utrzymania jest ponadprzeciętny, ale w końcu to audi. Bardzo pakowne w nadwoziu Avant. Na drodze robi przeciąg :)
~Karol
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
Za te cene .. dobrze to i tak wyrozumiałe podejscie ...
~silentpa100r
Avant 1.8 125KM 92kW
Solidne auto, wygodne i bardzo fajnie się prowadzi. Całkiem dobrze wygłuszone a linia nadwozia w której maczało palce studio pininfarina jest ponadczasowa.
~Sitro
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Ładny, wygodny, elegancki, pakowny, zdecydowanie bez sportowego zaciecia.
~Roger84
Avant 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
Znakomity w stosunku jakości do ceny i generalnie w ogóle świetny. Minusem koszty utrzymania.
~fly2b3
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Przejeździłem nim 140 kkm. Z daleka auto prezentuje się świetnie, lecz po 7 latach użytkowania z bliska już jest dużo gorzej. Kupiłem je w 2009 roku za 19 tys. złoty a w 2016 sprzedałem za niecałe 4 - gigantyczny spadek wartości. Po 7 latach zaczęły wychodzić parchy na wszystkich blachach dookoła poniżej listwy ozdobnej.
~David
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Polecam samochód szczególnie rodzinom, które często i daleko podróżują. Z tym silnikiem i mocą również nadaje się do ciągnięcia przyczepy kempingowej. Polecam ten model również osobom, które chcą użytkować samochód na co dzień idealne połączenie wygody i dynamiki.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Nie ma ideałów, szczególnie auta pasującego każdemu. Chciałem kupić funkcjonalne kombi z silnikiem V8, które przyspiesza do 100 w poniżej 6 sekund, do tego jego utrzymanie nie będzie kosztować fortuny. To auto jest dla mnie optymalne.