Lista ocen Audi A6 C5 (838)

~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Generalnie samochodzik bardzo udany. Niestety nie ma rzeczy idealnych i jak każdy ma w sobie way i zalety. Zalety - komfort, rewelacyjny silnik, pojemny bagażnik, wyposażenie. Wady - paliwożerność, prawe lusterko, drogie części i serwis ASO. Ja jestem zadowolny bardzo z samochodu, ale to tylko moja opinia :)
~zertaul
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Byłoby doskonałe, gdyby nie duże spalanie w mieście, ale taki urok dużego diesla - na krótkich odcinkach w mieście ciężko go dogrzać, więc spalanie nierzadko przekracza 14l z automatem i quattro.
~Robert S.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Całokształt sprawia, że jak jadę w interesach do znajmomych czy na wyjazdy to z przyjemnością jadę tym autkiem, ale jak mam pojechać do urzędu w centrum to wolę Clio. Auto wygodne, luksusowe, ale nie nadające się do typowej dojazdówki do pracy, czy latania pomiescie, zdarzało się że przez cały dzionek nie dogrzałem silnika.
3,5
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto bardzo mi sie spodobało. Chciałem mocne kombi z napędem 4x4 albo tył i przynajmniej 5 cylindrów.Audi pasowało idealnie(przynajmniej tak myślałem). Auto wygodne, ciche, dobrze wypasażone( skóra, grzane 4 fotele, klimatronic, nagłośnienie, czujniki parkowania, ksenony,wszystko poza nawigacja.) tylko ten silnik, piękny dzwięk ale reszta... co ciekawe. kupiłbym jeszcze raz, ale nie z tym silnikiem.
~Ojciec
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Silnik 2.5 TDI V6 to jest optymalny silnik do tego samochodu. Miałem okazje jeździć dla porównania 2.4 beznyną oraz 1.9 TDI 130 KM. Z tej trójki bez wahania wybrałbym ponownie 2.5 TDI. Silnik 1.9 TDI jest stanowczo za słaby, a spalanie tylko niewiele mniejsze przy skrzyni biegów Multitronic (różnica wynosiła niecały 1 litr na 100 km). Elastyczność silnika 2.5 V6 to po prostu ideał. Narzekania ludzi na awaryjność silnika wynikają z... (Silnik)
~waciak
Sedan 2.4 Quattro 165KM 121kW
Wysoka kultura pracy, i bardzo miły dla ucha dźwięk. Jednak v6 to v6, nie ma czego komentować. Moc też wystarczająca ;) (Silnik)
~Mateusz B.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Auto ma bardzo ładną linie i wzbudziło we mnie respekt gdy go pierwszy raz zobaczyłem tak zwane(miłośc od pierwszzego obejrzenia)Byłem bardzo załamany kiedy musiałem go sprzedać.BMW 5 a Audi A6-wybrałbym AUDI,chociaż BMW jest wygodniejsze,ale bez klimy.Nagłośnienie BOSE jest wyśmienite,jakość muzyki jest EKSTRA.
~Bober
Avant 4.2 V8 300KM 221kW
Kupiłbym drugi raz! tylko nie wiem czy nie zdecydowałbym się na prawdziwą S6tke, niby tylko 40km roznicy ale jednak S to S:) Bo RS jest póki co poza moim zasięgiem finansowym
~Remix
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Kupiłem w Niemczech i miał 300 tys km. I to prawda każde 2,5 TDI ma wałki i popychacze do wymiany nie przez odme, a przez lania złych olei. Powyżej 5w40 zabija ten silnik a 10w40 to już masakra. Musi mieć co 12 tys nowy olej i filtr. Boli również wymiana rozrządu na start 1100zł + 500zł robota. Ale w tym to jest wszystko nawet pasek, termostat i rolki boczne. Jak je doliczymy do innych rozrządów to, aż takiej różnicy nie ma. Od razu po...

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Szczecinianin
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Ocenilem na 5. Auto duze, wygodne, elastyczne, bezawaryjne (przynajmniej na dzien dzisiejszy). Do tego dobre materialy, wyglad zewnetrzny nadal cieszy oko. Bezapelecyjnie bardzo oszczedne! Mysle ze warto wydac te 40 tys na zadbany egzemplarz z 2004 roku niz kupic tanszy zaniedbany. Koszty utrzymania na poziomie A4 i Passata B5 czyli wg mnie relatywnie niskie a juz na pewno bardzo niskie jesli porownamy je do Merca klasy E lub BMW 5. Szczerze...