Lista ocen Audi A6 C6 (146) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Starless
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Przestrzenny samochód, miejsca dość dla 4 osób, piąta z tyłu po środku będzie trochę cierpieć. Pakowne kombi, ale VW Passat ma bardziej "ustawny" i regularny kształt bagażnika, mimo że samochód jest krótszy o 15 cm.
~Luk
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Nie ważne czy siedzisz z przodu czy z tyłu, nawet jak jesteś wyższy miejsca jest pod dostatkiem. Na tylnej kanapie nawet dla 3 osób jest ok choć pełen komfort gwarantowany jest tylko przy dwóch.
~marcin850117
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Pod względem miejsca nie można narzekać bo jest jego naprawdę sporo i z przodu i z tyłu. Bagażnik też zaskakuje swoją pojemnością, wózek razem z gondolą wchodzi bez problemu i jeszcze zostaje sporo miejsca :)
~norbert85r
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Miejsca wystarczająco dla każdego ale jak kolega (202cm) ustawił fotel pod siebie to za nim tylko ludzie bez nóg mogliby zająć miejsca. Dla mnie wystarczająco a może nawet za dużo jak dla rodziny 2+1.
~Mac99
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Jedyny minus, to to,że przy moim wzroście, (mam powyżej 190cm) i przy maksymalnie odsuniętym siedzeniu osoba za mną nie zmieści nóg. Kupując to auto myślałem,że pasażer z tyłu będzie mieć więcej miejsca...
~Bogdan
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Multum przestrzeni w kokpicie i bagażniku. Bagażnik bardzo ustawy i regularny, po złożeniu siedzeń mamy mały wóz transportowy, zmieści zakupy teścia szwagra 2 drabiny i troje ludzi wiec Fajnie
~Nowak_zg
S6 Limousine 5.2 V10 FSI 435KM 320kW
Ilosc miejsca podobna co w klasie E i bmw e60 :) normalne auto do wygodnego podrozowania na trasie i w miescie ... 4 osoby jada calkiem komfortowo. Fotele przyjemnie opinaja kierowce i pasazera
~UniqueSilver
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Z przodu można rozsiąść się wygodnie jak w Audi A8- nic tu względem większego brata nie brakuje. Z tyłu spokojnie zmieszczą się nawet trzy osoby bez uderzania się łokciami przy najmniejszym ruchu.
~Michał kowalczm@vp.pl
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Dużo miejsca na przednich fotelach. Dobre trzymanie. Mozliwość pełnej regulacji ustawień włącznie z kierownicą daje możliwość dobrania odpowiedniej pozycji. Na tyle równie komfortowo. Wysokie oparcia.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C6
9,7
12,3
14,1
~Kaz0r
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Jeździłem wyłącznie jako kierowca, ale pasażerowie nie narzekali. Problem gdy wiozłem okazjonalnie 4 osoby - siedząca z tylu pośrodku ma wbijający się w plecy złożony podłokietnik. 4 osoby max komfortowo.