Lista ocen Audi A6 C6 (146) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
185cm/110kg Czuje się z przodu komfortowo, wszystko pod ręką. Z tyłu na długą trasę, miejsce TYLKO dla dwóch osób 185cm/110kg i 205cm/140kg, no i 0,7 :D jest komfort i klimat ;) Podłokietnik z cupholderami, siateczki na plecach przednich foteli, oświetlenie tylnej kanapy nie przeszkadza kierowcy, przyciemnione szyby jest dobrze... bardzo dobrze ;) 5 osób w aucie tylko na krótkie trasy maxxx 200km To również bagażówka kombi/avant -...
~goodhope
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Dla rosłych ludzi siedzących w obu rzędach siedzeń, może być problem z miejscem na kolana... Ale to nie autobus ;) Na duży plus, zasługuje jakość materiału z jakiego wykonane są obicia tapicerki w wersji skórzanej. Pełną przyjemność z wykonania, dojrzeć można w wersji ze skórą w kolorze ecru... sam takiej szukałem i ...znalazłem, choć nie jest o nie łatwo, gorąco polecam ;) Widywałem egemplarze z przebiegiem ponad 200 tyś km, nie...
~Varp
Avant 2.0 TFSI 170KM 125kW
Zarówno kierowca jak i wszyscy pasażerowie bez względu na miejsce siedzenia nie mają prawa narzekać na brak miejsca. Mój ojciec (192cm wzrostu) odsunął sobie kiedyś z przyzwyczajenia fotel kierowcy maksymalnie do tylu jak to zwykł robić w każdym samochodzie do którego wsiada, po czym zdziwiony stwierdził, że siedzi za daleko kierownicy i musiał przysunąć fotel nieco do przodu czego z kolei nie zwykł robić w ogóle (a sam jeździ mondeo kombi,...
~Mariusz
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Prawie 5 metrów auta, więc nie ma co się oszukiwać, oczywiście są więksi gracze ale umówmy się to jest duży wóz i przestronny. Jak ktoś narzeka na brak miejsca, to nie powinien go kupować tylko od razu A8 w longu, Jestem 98% kierowcą, ale siedząc z boku i patrząc na odległości do tyłu gdy mam coś dać dzieciakom to wtedy widać wielkość. Żona jak jest obok też widać że swobodnie kładzie rękę na podłokietniku i miło się podróżuje.
~mareq
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Duze auto to i wiecej miejsca porownujac do A4 czy kompaktow. Jednak parkujac to sie nie \'wcisnie\' w dziure, gdzie mniejszym autem bez problemu sie zaparkuje. Uzywam tez Megane 3D i nie ma miejsca w ktore bym nie wjechal, audikiem nawet nie probuje ... Reasumujac, parkowanie w miescie jest uciazliwe ze wzgledu na gabaryty auta.
~KeriC
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów do 200 cm wzrostu jest optymalna. W przypadku podróżowania 4 osób to pełny komfort. Jeśli mamy 5 osobę, dziecko też jest OK. Jednak na temat zalet czy wad przestrzeni podróżowania w Audi A6 przez 5 koszykarzy ligi NBA trzeba by było się ich spytać.
~Mateusz
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Uważam że przestrzeń dla kierowcy jak i zarówno dla pasażerów jest bardzo dobra w dodatku jeżeli chodzi o ładowność to też nie ma najmniejszego problemu. Potężny bagażnik niczym w wersji AVANT i do tęgo składana tylna kanapa.
~bamaj
Avant 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
Miejsca nigdzie nie brakuje. Jest szeroko. Kierowca 182 cm z tyłu z luzem dorosły zasiądzie. Dwójka dzieci w fotelikach z tyłu ma dużo wolnego miejsca. W bagażniku dwa wózki i jeszcze sporo miejsca na bagaże. Praktyczne auto.
~Sławek
Allroad quattro 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Mam 178 cm i gdy siadam prawidłowo w fotelu kierowcy, z tyłu jest sporo miejsca. Przestrzeń z tyłu jest dla 2 osób. W trójkę się da tylko doraźnie. Za to te dwa miejsca na kanapie są takie jak trzeba. Wygodne na dłuższe trasy.
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Przedni rząd siedzeń bez najmniejszych zastrzeżeń, z tyłu dla wysokich osób szału już nie ma. Wyjazdu w 5 chłopa na mecz Polska-Portugalia nie będę wspominał zbyt dobrze (może dlatego, że byłem jako jedyny trzeźwy ;)