Lista ocen Audi A6 C7 (74) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Klimatyzacja 4 strefowa... czego chcieć więcej. W lato póki co działa sprawnie, 99% w trybie AUTO i robi to czego bym od niej oczekiwał. Brakuje mi tylko funkcji zablokowania ustawień z tyłu (bo małe dzieciaki się bawią pokrętłami, ustawią temp. MAX i po czasie marudzą ze się "pocą"). Nie wiem jeszcze jak ogrzewanie będzie działać bo zimą nie jeździłem. Samochód ma jednak elektryczną grzałkę powietrza więc w kabinie powinno być...
~Kazimierz
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Klima 4 strefowa daje radę. Dmuchawa w trybie Auto nie jest nigdy natarczywa. Chłodzi doskonale, grzeje dobrze. Tylko nagrzewa się dość długo. Nie jakos bardzo ale w porówaniu z Mercedesem znacznie. Brakuje rozwiąznia z BMW takiego jak automatyczne odparowanie przedniej szyby, niestety trzeba wcisnąć guziczek osuszania przedniej szyby i wyłaczyć - samo się nie zrobi, a powinno
~igor
Allroad quattro 3.0 TDI 313KM 230kW
Świetnie chłodzi , świetnie grzeje ( ma w standardzie dogrzewanie silnika ). Niespotykaną i bardzo fajną opcją jest podgrzewanie foteli. Niespotykaną , gdyż to podgrzewanie włączam na całą zimę i nie bawię się codziennie przyciskami . Audi jako jedyny producent , stosuje termostat , dlatego fotel sam się wyłącza utrzymując cały czas zadaną temperaturę. Świetne to jest ! Polecam
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Modelowe. W moim samochodzie jest ogrzewania postojowe. Zorientowałem się też, że kiedy włączam silnik zimą uruchamia się też ogrzewanie postojowe, które zapewnia ciepło od razu po uruchomieniu silnika. Po kilku minutach wyłącza się, ale wówczas w środku panuje już komfort termiczny. Temperatura nie faluje jak w fordzie mondeo. Wentylacja bez zarzutu.
~Igor
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Znakomita wentylacja , ultraszybkie ogrzewanie i chłodzenie. a do tego bardzo cicha praca wentylatorów . W wersji którą posiadam 4 strefy jest jonizator powietrza , który zapobiega słabym zapachom i poceniu się. Bardzo dobry system automatycznego zamykania obiegu , który zapobiega dostawaniu się spalin z innych samochodów
~lukaswu@go2.pl
Limousine 2.0 TDI 177KM 130kW
Nie wiem czy tylko moja sztuka tak miala, ale mialem wrazenie, ze silnik caly czas jest niedogrzany- dopiero jazda po autostradzie ustawiala temperature na 90C, tak zwyczajnie to jednak w okolicach 70 bylo. Brak podrzewacza wewnetrznego powodowal, ze zima mogloby sie cieplej jednak w kabinie robic.
~Grzegorz
Avant 3.0 TDI 245KM 180kW
Co tu można dużo pisać, znów po prostu "przewaga dzięki technice", kolejne moje Audi które spełnia moje wymagania w zakresie wentylacji i ogrzewania...mam 4 strefy i jonizacje...i to wystarczy bo i tak pod względem wyposażenia nie jest w stanie dorównać A8 W12 ale to po prostu flagowiec.
~marek3_14
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
W większości używam okna panoramicznego, ale klimatyzacja i wentylacja bardzo dobra i wydajna dwustrefowa bez udziwnień - głównie przy szybkiej jeździe. Ogrzewanie jak na ropniaka dość szybkie. W zimie na początek dogrzewanie dupska i kierownicy elektrycznie..
~pepe
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Mogłaby być lepsza, brakuje mi wyświetlanej elektonicznie temperatury na desce roździelczej (mam zwykłe pokrętła), brak czterostrefowej klimatyzacji. Mam podgrzewane lusterka i siedzenia- grzanie d*py ma tylko trzy poziomy (w C6 było z sześć)
~Przeciwnik Audi
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Dla mnie super. Zimą nagrzewałem przed wyjazdem ogrzewaniem postojowym a latem schładzałem wentylacją. Szkoda, że nie ma klimatyzacji napędzanej elektrycznie to by naprawdę schłodziło. A tak to tylko przemiesza powietrze ale coś to daje.