Lista ocen Audi Q5 II SUV (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
piszczące plastiki - interwencja u porządnego blacharza który uzupełnił brakujące(co druga) wpinki .... Hak holowniczy (korzystam z niego bardzo często) który ma elektryczne wysuwanie, wysuwa się raz na 5-6 razy
~Poldek
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Nic się nie dzieje. Spasowanie boczków tylnych drzwi trochę słabe jak na klasę premium. Może mam pecha bo w 2 innych Q5 które wpadły mi ręce było wyraźnie lepiej
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Jakość montażu boczków w drzwiach i niektórych plastików na kokpicie poniżej oczekiwań. Nie wiem, czy gdybym wcześniej to zauważył to kupiłbym to auto.
~Adam
SUV 2.0 TDI 163KM 120kW
Nawigacja tragedia ale to normalne w autach. 5 aktualizacji darmowych. Więc policzyło mi Austria, Niemcy, Polska i było po aktualizacji.
~Kierowca z 20-letnim stażem.
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Żadnych poważnych awarii. Wyłącznie zmiana oleju i opon. Po zmianie opon konieczna jest kalibracja czujników ciśnienia - samodzielnie max 2 min.
~Jacek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko chodzi idealnie, podłokietnik mógłby nie uciekać jeśli chce się podnieść tyłek przy pomocy prawego łokcia;)
~Topia
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Sporadycznie zdarza się, że kamera 360 wariuje, czy system się zrestartuje, ale nie jest to nic poważnego.
~Jakub
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Gdyby nie szarpanie mechanizmu różnicowego, które okazało się drobiazgiem, to bez usterek przez 60tkm
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Mocno skrzypiące i piszczące plastiki w drzwiach - brak reakcji po zgłoszeniu do serwisu

Usterki Audi Q5 II

Audi Q5 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MIrek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Bez usterek nawet małych, tylko klocki, tarcze, opony, baterie były wymieniane.
Audi Q5 II SUV