Lista ocen BMW Seria 3 E36 Compact 316 i 102KM 75kW 1994-2000 (39) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł1987
Compact 316 i 102KM 75kW
Jeśli chodzi o jazdę na suchej nawierzchni to super...szczególnie trzymanie się na zakrętach przy większych prędkościach. Cari na niektórych musiałem zwalniać do 80km bo się mocno \"kołysała\" za to BMW te same zakręty pokonuje z prędkością nawet 120km/h i trzyma się jak przyklejona a 40 km różnicy to już trochę jest. Za to przesiadka z przednionapędowca do bawarskiej maszyny wychodzi lekko \"bokiem\" na piasku czy zwilżonej...
~waldemar
Compact 316 i 102KM 75kW
Auto sztywne, może nawet troche za sztywne jak na polskie drogi, traciło się na komforcie prowadzenia, Za to w zakrętach był mistrz. Z racji że jednostka niewielka z ścigając się z niektórymisamochodami na prostej miałem mniejsze szanse ale na zakrętach to zostawali w tyle. Niestety do czasu kiedy nie zużyły się amorki i auto nie zaczęło pływać:). A no i w zimę trzeba pamiętać że to tył napęd. Pierwsze dni zimy to radość nie do opisania,...
~counterweight
Compact 316 i 102KM 75kW
Wspomaganie kierownicy jest dopasowane bardzo dobrze, łatwo się tym autem manewruje, a w czasie jazdy kierownica doskonale przenosi informacje z kół. O zawieszeniu ciężko mi cokolwiek powiedzieć, gdyż seryjne które zastałem w tym aucie było już nieco zużyte, a teraz porusza się ono na sztywnym zawieszeniu sportowym, więc odczucia nie będą miarodajne.
~Natalia
Compact 316 i 102KM 75kW
Generalnie nie jest źle. Beemka dobrze trzyma się drogi, ale trzeba pamiętać, że yo tylny napęd i nie wolno za bardzo szaleć, żeby nie mieć potem problemów. Niestety, wielu kierowców tych wyjątkowych samochodów za bardzo przecenia swoje możliwości i nie potrafi nimi jechać w miarę bezpiecznie i przepisowo. Szkoda
~nkris
Compact 316 i 102KM 75kW
doskonale prowadzi sie przy dużych prędkościach na autostradzie na naszych dróżkach z wybojami ładnie sie prowadzi tłumi drgania ale nie należy szybko jeździć to jest BMW z napędem na tył i to jego zaleta a nie wada ale trzeba mieć pojecie o jeździe :)))) w tedy jest ok a poza tym szkoda zawieszenia i kasy na naprawę
~Sendra
Compact 316 i 102KM 75kW
O wlasciwosciach jezdnych BMW nie trzeba pisac, to po prostu wizytowka marki. Prowadzi sie jak po sznurku, po zapoznaniu sie z samochodem doskonale czuc , jak i latwo wyczuc granice kiedy zacznie isc bokiem. Istna perfekcja bez zadbego podkolorowywania, inne marki niech sie ucza!
~Zadowolony uzytkownik E36
Compact 316 i 102KM 75kW
to najmocniejsza strona tego auta - no moze oprocz wygladu:). Perfekcyjne prowadzenie w zakretach, swietny uklad kierowniczy. Jedyny problem to koleiny na drodze - trzeba chwycic mocno kierownice - no ale przy oponach 205/55 ro raczej nie tylko bolaczka tego auta.
~lukvx@o2.pl
Compact 316 i 102KM 75kW
Na oponach 16" auto jedzie jak przyklejone nawet po mokrej drodze. Zas na kolejinach ktorych w naszym pieknym kraju nie brakuje jest troche gozej moze to wina niskiego profilu opon 40 :) a nawet napewno na nasze drogi niski profil to nic dobrego.
~Dawid
Compact 316 i 102KM 75kW
Radość z jazdy najkrótszym e36 jest naprawdę niesamowita, mój egzemplarz na podstawowym zawieszeniu (brak mpakietu) prowadzi sie miękko ale neutralnie. Dzięki prowadzeniu jestem w stanie wybaczyć kiepską dynamikę :)
~Rafał.
Compact 316 i 102KM 75kW
latem na oponkach 225/45/17 (wiem,ze za duze:P) potrafi w dziurze zmienic tor jazdy,jednak na zakretach przy odjetym gazie jest ok. zima potrafi zarzucic na proetej drodze\"dupa\" po lekkim nacisnieciu gazu . prowadzenie w porzadku.
BMW Seria 3 E36 Compact