Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW 1992-1999 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Stawiam 4, bo jak na coupe tej klasy jest nieźle ale to nie MB CL. Sam mam tylko 177cm więc dla mnie jest jak dobrze skrojony garnitur. U mnie fotela ma regulację w kilku płaszczyznach. Kierownica w 2, więc prawie każdemu kierowcy będzie wygodnie. Z tyłu da radę posadzić dwie mniejsze osoby. Porównując np z Fordem Probe jakiego miałem (wszedł na rynek rok po e36 - ta sama klasa) jest ciut lepiej z przodu i o niebo lepiej z tyłu.
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Przestrzeni nie brakuje... Ja mam 180 cm wzrostu, waże niespełna 100 kilo...miejsca jak dla mnie w zupełności. I nad głową i na nogi... Pasażerowie też nigdy nie nażekali, pomimo iż fotele odsunięte dość znacznie do tyłu. I chyba najważniejsze. Bagażnik jest przeogromny jak na tą klasę auta. Udało mi się do niego wcisnąć więcej "balastu" niź do E30 Touring, którym jeździłem poprzednio. To mnie chyba najbardziej zaskoczyło...
~menel_m
Coupe 318 is 140KM 103kW
Kierowca i pasazer jada komfortowo!! jesli chodzi p miejsce na tylnej kanapie to jest ok ale dla dwoch osob niekoniecznie dzieci. Sam siadalem z tylu zeby zobaczyc jak sie siedzi i moglbym z powodzeniem wytrzymac kilka godzin a mam 188cm wzrostu. Daje 5 dlatego ze jak na coupe miejsca jest sporo i do tego calkiem pakowny bagażnik 405 litrow.
~Paweł Szadkowski, dakota@ho.pl tel. 502741258
Coupe 318 is 140KM 103kW
To wiadomo, najlepsze i najbardziej ergonomiczne miejsce kierowcy jest tylko w BMW więc nic dodać nic ująć. Prawda, że w tej akurat serii BMW miejsca z tyłu dla pasażerów jest nieco za mało, ale ja nie jeżdżę z tyłu więc problem z głowy.
~Tomasz Wasik
Coupe 318 is 140KM 103kW
JEŻELI CHODZI O MODEL COUPE TO ZARÓWNO PASAŻER JAK I KIEROWCA CZÓJĄ BARDZO PRZESTRONNIE I WYGODNIE Z TYŁU NA TO MIAST MAMY MIEJSCE NA 2 OSOBY I NAPEWNO JEST ONO WYGODNE LECZ NIE TAK PRZESTRONNE ALE NIE MAM TU ŻADNYCH OBJEKCJI W KOŃCU TO MODEL SPORTOWY!
~szwedu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Jest to seria 3 nie ma tutaj jakiś rewelacji , jest tu wystarczająco miejsca na wygodna podróż nic więcej. mając 185cm wzrostu mam problem z doborem odpowiedniej pozycji ( długie nogi) a kierownicy nie da się \"wyciągnąć\" do siebie.
~Damian M.
Coupe 318 is 140KM 103kW
Z przodu pełno miejsca i bardzo podoba mi się to że wszystko jest ustawiane pod kierowce...idealna sprawa. Troszkę gorzej z tyłu bo w 3 osoby będzie ciasno ale w końcu to jest sportowa fura a nie rodzinny wan.
~mausser@poczta.onet.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
172 cm wzrostu, raczej sredniej budowy ciala i samochod jest jak na miare. gorzej z pasazerami, ci co jada z tylu, troche narzekaja, ale oni zawsze narzekaja:)
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Tak jak pisałem poprzednio, 4 osoby OK, 5 osób nie tak przyjemnie, lecz nie tragicznie. Pomimo, że to coupe, miejsca więcej, niż się mogło by wydawać.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Coupe 318 is 140KM 103kW
10,4
~tomars@wp.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
nawet w coupe dla wszystkich jest wystarczająco duzo miejsca, no chyba że ktoś odsunie fotele du samego końca to niema cudów bedzie ciasno
BMW Seria 3 E36 Coupe