Lista ocen BMW Seria 3 E36 (441) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 791 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~don-kojote
Coupe 320 i 150KM 110kW
Na temat wyciszenia to nie wiele moge powiedziec, gdyz ja juz zapomnialem co to znaczy. Po moich wszystkich modyfikacjach, zarowno wizualnych i mechanicznych oraz audio nie ma terminu w moim BMW - wyciszenie. Ale to zaden minus tylko same zalety. Turbo syczy ze niejeden pociag potrafi byc cichszy, kompletny przelotowy uklad wydechowy zakonczony 4 koncowkami, po dwie na strone tez mozna uslyszec z 2-3 kilometrow. To wszystko jest jak wulkan...
~Trzeźwo_myślący
Coupe 328 i 193KM 142kW
Jeśli poruszamy się w przedziale do 3000 obrotów, to jest naprawdę cicho. Jadąc 90km/h prawie w ogóle nie słychać naszego R6 pod maską :). Przy większych prędkościach zaczyna robić się głośniej, ale dźwięk nie jest uciążliwy. BMW zawsze dba o dźwięk wydechu swoich samochodów, a 328 ma dodatkowo przepustnicę w wydechu. Dzięki temu zapewnia nam ciszę przy zwykłej miejskiej jeździe i naprawdę ładny dźwięk w ostrej.
~Nomad
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Już od pierwszego dnia aż do dziś jestem zaskoczony poziomem wyciszenia auta. Nie ważne z jaką prędkością jedziesz czy 100 czy 200, radia (nawet to najprostsze audio gra bardzo dobrze - w końcu to klasa premium) możesz spokojnie słuchać czy rozmawiać z współpasażerami. Dźwięk silnika pomimo luźniejszego wydechu z 328i przedostaje się do kabiny wtedy kiedy chcesz. A wtedy ryk r6 to absolutna uczta dla uszu.
~mike
Sedan 316 i 102KM 75kW
Wyciszenie jest nawet w takim starszym autku, co bardzo cieszy, słychać pomruk silniczka ale nie przeszkadza to w jeździe, wręcz przeciwnie, zachęca do...wyższych obrotów ;) za to charakterystyczny jest dźwięk wydechu, trochę za bardzo basowaty, przy dłuższej podróży troszkę przeszkadza (może to właściwość tylko mojego egzemplarza- zaznaczam że wydech jest niemodyfikowany)
~Mis_Uszatek
Sedan 320 i 150KM 110kW
Nie jestem dresem i nie kupiłem BMW 3 po to aby mi na dresik starczyło (takich komentarzy w Polsce co nie miara). Mam dodatkową (profesjonalnie zrobioną) nakładkę na wydech - przez co auto jest nieco głośniejsze niż standardowo - muzykę słucham wyłącznie cicho - co należy traktować w sposób taki, że nie męczy mnie odgłos silnika w trakcie jazdy moim autem.
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
w zasadzie miałem wystawić 4 bo powyżej 140km/h daje dość mocno o sobie znać silnik tylko że ma on mimo 4 cylindrów przyjemny gang więc po co go zagłuszać? Istotniejsze jest że mimo 15 lat eksploatacji i braku ramek na okna świst spod uszczelek nie istnieje! Nawet przy 200 km/h. I za to szacunek i właśnie 5!
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Około połowa dróg, po których jeżdże to autostrady i muszę przyznać, że auto jest wystarczająco ciche. Nawet przy 200 km/h można normalnie rozmawiać i w aucie panuje spokój. Silnik słychać cichutko...opon wcale, najdonośniejszy jest szum opływającego powietrza, ale nie jest denerwujący... Poniżej 160 km/h jest już cichutko...
~Marek gg9238504
Compact 316 i 102KM 75kW
z wyciszeniem bywa roznie: dla jednych moze byc za glośno, ale dla mnie jest w sam raz, dlaczego? słysze silnik a tak jak pisalem wczesniej podoba mi sie to brzmienie(aczkolwiek R6 jest wspanialsze) do tego dochodzi dzwiek z tlumika koncowego( nie mam zalozonego sportowego) ktory jako fabryczny( a moze i nie) brzmi bardzo dobrze
~Simon M
Sedan 318 i 113KM 83kW
Hehh Cichutko nie jest, ale to jest BMW jak jedziesz spokojnie nie slychac prawie nic, na kostce jak po masle. Po wcisnieciu gazu silnik daje znać o sobie rasowym dźwiękiem. Przy duzych predkościach nie juz tak dobrze. Powietrze zaczyna szumiek a silnik na wysokich obrotach pracuje głośno
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Jest cichutko milutki pomruk 6-cio cylindrowego silnika i świetnie dobrany wydech (fabryczny) potęguje doznania. przy duzej prędkości pojawia się szum. Dosyć znaczny. Ale coż auto ma już 15 lat. Poza tym troche plastików już trzeszczy ale to już wina polskich drog na których nawet czołg się rozleci...