Lista ocen BMW Seria 3 E36 (434) - Widoczność

Na liście zabraknie 798 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ airpaweł@o2.pl
Compact 316 i 102KM 75kW
Mam sportowe fotele i siedzi się bardzo nisko,wiec po mieście z widocznością nie najlepiej,ale w każdej chwili można fotel podnieść i widoczność rewelacja.Polecam te fotele,Regulacja w każdym zakresie,dzisiejsze auta niech biorą przykład
~fincz
Coupe 320 i 150KM 110kW
PRZECIĘTNIE bo: do przodu dobrze, na boki też, ale do tyłu trochę słabiej (to mi nie przeszkadza). WNERWIAJĄ mnie dość małe i nie panoramiczne lusterka, w których widać NIEWIELE i przez które już kilka razy mało brakowało bym się na kogoś wtarabanił.
~dakun
Touring 320 i 150KM 110kW
najmniejszych problemów z parkowanie m i widocznocią w czasie jazdy. dodatkowo bardzo przydaje się automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne. oślepianie przez pojazdy jadące za mną nie istnieje, a pokonując długie trasy w nocy ma to znaczenie
~gg 8088029 kamilgorzki@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
lusterka regulowane elektrycznie w każdym kierunku i do woli ,w porównaniu z seatem,gdzie nigdy nie mogę ustawić ich idealnie,bmw wypada bajecznie,roleta na tylnej szybie to bardzo przydatny dodatek,przednia i boczne szyby normalnie bez rewelacji
~Michal Z
Sedan 318 i 113KM 83kW
Z przodu widocznosc bardzo dobra natomiast z tyl juz troche gorzej!Tak wiec ciezko wyczuc odleglosc od przeszkody!!!Ale jest to kwestia przyzwyczajenia!!!Jak sie troche pojezdzi to sam wiesz jak dlugi masz samochod i na ile jestes w stanie cofnac!!!
~Simon M
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do przodu ok, natomiast do tyłu tak sobie. Ciężko wyczuć odległość przy cofaniu. Lusterka są absolutnie do niczego! Jeżdziłem wcześniej renaultem i chętnie bym zabrał z niego lusterka boczne. W BMW nie pomniejszają obrazu i naprawde mało w nich widać
~pama20
Sedan 318 i 113KM 83kW
Duży kufer troche przeszkadza ale są lusterka.A ci którzy narzekają niech podniosą fotel żeby było widać kto prowadzi.(szpanerski czesto widoczny objaw posiadania trzech literek)Panowie!!od zbyt nisko ułożonego fotela wydłuża sie szyja:)
~bazylfox
Touring 323 i 170KM 125kW
Widoczność dobra - jako, że to kombiak - w każdym kierunku jest szyba - mogłoby być ciut lepiej przy staniu pod sygnalizatorem na skrzyżowaniu - muszę się mocno wychylać mimo stania w pewnej odległości od świateł.
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Przód SUPER, boki SUPER, tył... już gorzej, ale nie tragicznie. Zawsze wydaje mi się, że zaraz w coś przywalę, po czym okazuje się, że jeszcze pół metra miejsca :P Czujnik parkowania rozwiązuje wszystkie wątpliwości.
~Mikołaj K.
Compact 318 ti 140KM 103kW
do tyłu - jak to w tzw. lifbacku... lepiej być czujnym i używać lusterek :-) do przodu - bardzo dobra - słupki niezaszerokie, wysokość fotela z dużym zakresem regulowacji - każdy znajdzie odpowiednią pozycję