Lista ocen BMW Seria 3 E36 (434) - Widoczność

Na liście zabraknie 798 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Potrass
M3 Cabrio 3.2 R6 321KM 236kW
Ja mam wersje Cabrio wiec z widocznoscia pzy zamknietym dachu jest berdzo kiepsko(mala tylnia plastkowa szybka ktora po9 latach juz troche zmatowiala)lusterka M3 sa Fajne ale przez to ich zasieg jest ograniczony w porownaniu ze zwyklymi,Jak dach sie zlozy to juz jest rewelka zadnych wystajacych slupkow pelen zakres widocznosci
~AdamDMI
Touring 325 tds 143KM 105kW
dzięki skórze i automatycznej klimatyzacji, auto bajecznie komfortowe. Fotele bardzo wygodne, tylna kanapa także ok. komfort duży, nawet zaskakujący jak na '''tylko E36 '' . przejechać Niemcy czy Polskę po dłuższej przekątnej i wysiąść zrelaksowanym i wypoczętym to żaden wyczyn.
~Kaskulec
Coupe 316 i 102KM 75kW
Swietna, rewelacyjna, slupki nie ograniczaja pola widzenie.Nic mi sie za slupki nie chowa, ani samochody z naprzeciwka przy wiekszym skrecie, ani piesi nagle wyskakujacy przed maska. Wiem o czym mowie bo w innych samochodach jak vw golf 5, czy mitsubishi colt, bywa to (dla mnie) czasami uporczywe:)
~bq, mazurbq@poczta.onet.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Przez szyby widoczność bardzo dobra. Z przodu łatwo można wyczuć gdzie auto się kończy. Z tyłu mam spoiler, który kończy się równo z końcem samochodu więc jest OK. Duży minus za widoczność przez lusterka. Ich konstruktor pewnie chciał pobić rekord na największe martwe pole. Tragedia!!!
~BANANOWY_CREW
Cabrio 320 i 150KM 110kW
Widoczność w Samochodzie jest bardzo dobra (zwłaszcza kiedy otworzy się dach :P )chociaż trzeba się przyzwyczaić do tylnej szyby (pleksy)ponieważ jest nieco mniejsza i trochę wyżej usytuowana niż w sedanie czy coupe! Pomimo tego widoczność jest bardzo bobra! Moja ocena to 4.
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Do przodu widoczność świetna. Do tyłu to już trzeba się przyzwyczaić. Wysoko uniesiona bryła bagażnika...oraz fabryczny spoiler "Hella" ograniczają nieco widoczność. Zawsze gdy mam wrażenie, że już brak z tyły miejsca, to okazuje się, że jeszcze zostało dobre pół metra...
~dj_tygrys@tlen.pl
Sedan 325 td 115KM 85kW
w porównaniu z moimi wcześniejszymi autami 10/10 ! dookoła wszystko widać, boli jedynie mnie prawe lusterko ale mam je troche uszkodzone i na nierównościach lub przy głosniejszej muzyce pulsuje wkład co czasami jest uciążliwe jednak to wina mojej nie dbałości niż konstrukcji
~Andrzej ->andrzeyek2@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do przodu, na boki super....do tyłu nienajgorzej, natomiast lusterka katastrofa...nic nie widać....nie potrafie ich dobrze ustawić...Może to zboczenie zawodowe, bo jeżdzę dużym dostawczym autem z wielkimi lustrami, a w nich widzę wszystko nawet swoje plecy :-)
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Bez kombinacji z ciemnymi szybami widoczność niemal doskonała. Niemal ponieważ konstruktorzy prawego lusterka wstecznego byli : a) pijani b) ślepi c ) mieli Downa d ) mama ich nie kochała e ) ojciec ich bił LUSTERKO JEST TRAGICZNE - NIC NIE WIDAĆ !!!!
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36
9,1
10,7
~krystiandlugi21@op,pl
Coupe 320 i 150KM 110kW
widoczność, chyba jak w każdym aucie z przodu i boczne szyby, jedyny mankamęt tego auta jest to ze jest to wersja coupe, i czasem przy cofaniu w deszczu lub gorszej pogodzie brakuje tej tylnej wycieraczki, ale jak sie wyczuje autko to jest wszystko Ok