Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (241) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 462 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baskont@gmail.com
Sedan 318 i 115KM 85kW
Drobiazgów się czepiać nie warto. Ja osobiście nie miałem problemów z drobiazgami tylko z grubymi raczej rzeczami jak silnik i skrzynia biegów. Mankamentem dość uciążliwym są kiepskiej jakości gumy stosowane na uszczelki i zaślepki szyby tylnej oraz plastiki podszybia. Gumowe uszczelki we wszystkich e36 parcieją (co dziwne im młodsze auto tym bardziej) - i nie wygląda to atrakcyjnie. Plastiki przedniego podszybia często w samochodach starszych...
~Brzoza-Ostrów_Wlkp.
Sedan 318 i 113KM 83kW
Mam to auto od roku, od razu po zakupie przy 130.000km wymienilem popmę wody, stabilizatory, amortyzatory (przód) i nic więcej, a jestem bardzo uczulony na stukanie, piszczenie itp. w moim aucie musi wszystko idealnie cykać. Z pełną odpowiedzialnością moge powiedzieć że moj egzemplarz jest jak dotąd bezawaryjny w 100%. Nic nie stuka, nic nie skrzypi, Ale dbam o auto, staram się omijać dziury itp. No ale trzeba dobrze kupić, najlepiej prosto z...
~pan Ziele
Sedan 316 i 102KM 75kW
drobiazgi to jak już pisałem wcześniej panel nawiewu, słaby twardy plastik sie wyrobił i działa tylko najwyższa prędkość nawiewu, po wymianie srobek ratuje tylko wymiana panelu :) Słaba elektryka/mechanizm podnoszenia szyb Auto alarm :/ coś z nim nietak albo bagażnik z tylu nieztyka albo jest taki czuły i sie wlancza non stop Tak samo centralny zamek trzeba zamykać na dwa razy... No ale to drobiazgi można z nimi żyć :) choć czasem...
~romas
Sedan 320 i 150KM 110kW
po kupnie zanim dojechalem do domu wisial na kablu jeden halogen. spojler trzeba bylo przyklei rowniez. zepsulo sie cos w zamku od strony kierowcy, musze zamykac kluczykiem. z pilota zamyka wszystko oprocz tych jednych dzwi. swiatla z tylu auta na poczatku cos nie chcialy zawsze dzialac, cos nie dokonca stykalo, podociskalem je kawalkami papieru. do tego tez swiatlo w oslonie przeciwslonecznej przy lusterku nie zawsze styka.
~mariusz wisniewski / autoszaniec
Sedan 316 i 102KM 75kW
Wymienilem licznik poniewaz uszkodzi lsie procesor ponoc ten typ tak ma okolo 8-10 roku zycia. Obiawiailo sie to poprzez nagle przygasniecie auta oraz ponowny zaplon prze ulamek sekundy, zaczym do tego doszedlem wydalem kilkaset zlotych na mechanikow ktorzy zgaduja zamiast znac sie na rzeczy. Wmawial imi ze to wina imobilajzera, alarmu, swiecy lambda itd. az znalazl sie taki co zgadl poniewaz juz sie ztym spotkal.
~tOOmekm3
Sedan 318 i 115KM 85kW
fajnym drobiazgiem w bmw jest ekonomizer niezawodny w kazdej sytuacji,podoba mi sie dzwiek gongu który oznajmia godzine oraz zmiane temeratury na rzonicy 3stopni czyli jak jest np 3 stopnie zaraz spadnie do zera o te trzy wtedy gong informuje ze moze byc oblodzona droga,dobrą rzecza jest oswietlenie pojazdu,wyposazenie nalezy do bardziej lepszego niz w innych autach,mówiac po chłopsku kupe dobrego autka
~wodnik1981
Sedan 325 td 115KM 85kW
W moim prywatnym rankingu niezawodności wypada w środku.Brakuje jej do \"króla\" VW golfa MKII ale jest dużo lepiej niż w Oplu Astrze, czy Fordzie mondeo. Auto przemyślane i zrobione z dobrych materiałów. Regularnie serwisowane będzie długo sprawiać radość i rzadko się psuć.Najważniejsze to kupić dobry egzemplarz.To nie jest auto dla idiotów z zerową kulturą techniczną.
~bq, mazurbq@poczta.onet.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Stosunkowo często przepalały się zarówki oświetlenia zewnętrznego. Czujnik zamknięcia drzwi kierowcy wytarł się i przez to czasami podczas jazdy włączało się oświetlenie wnętrza. Urwała się część zatyczki korka od wlewu płynu spryskiwacza i teraz muszę sobie pomagać w otwarciu wlewu podważając go kluczykiem. Zerwał się gwint od jednej zaślepki lewarka w progu.
~heroes778@poczta.onet.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
Uważam, że na tyle kilometrów co przejechałem samochód spisuje się dobrze. Większość posiadaczy samochodów tej marki narzekają na elektrykę szyb, lusterek. Ja u siebie nic takiego nie zauważyłem. Do dzisiaj każda szyba działa (wraz z szyberdachem). Raz tylko zapiekł mi się zamek od bagażnika ale wtedy pomogło wykręcenie go i użycie oleju WD40.
~Bartłomiej
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Nie wszystkie elementy auta są niezawodne, a najgorsze usterki to wlaśnie drobiazgi, jak np. nie chciały wyłączać mi się wycieraczki - uszkodzony sterownik; Nie działa ABS - uszkodzony czujnik; nie przyspiesza - zabrudzony EGR; Nie zapala kieda paliwa jest mniej niż 1/4 w zbiorniku - uszkodzona pompa paliwa. Drobne ale bardzo uciążliwe są takie usterki.
BMW Seria 3 E36 Sedan