Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998 (125)

~domin
Sedan 320 i 150KM 110kW
Ponieważ jeżdżę nią już dłuższy czas to może moja opinia okażę się komuś pomocna. Jeżeli uda się dostać zadbany model to jest to naprawdę świetny samochód. Mam swoją już 5 lat i pomimo, że ma nalatane 350kkm (na liczniku 250kkm, jakiś życzliwy kiedyś cofnął) wsiadam i jadę. Nigdy mnie nie zawiodła. Można by się przyczepić do spalania ale auto ma 6 cylindrów i prawie półtorej tony masy więc jest jak najbardziej akceptowalne a powiedziałbym...
~kodir
Sedan 320 i 150KM 110kW
Super silnik, ładna sylwetka nadwozia mimo upływu czasu, no i oczywiście tylni napęd więc to co tygryski lubią najbardziej . Następny mój samochód to będzie też napewno BMW -najlepsza z marek !!
~Mis_Uszatek
Sedan 320 i 150KM 110kW
Polecam,auto pięknie wygląda,świetnie się prowadzi,daje frajdę.
~slawoos
Sedan 320 i 150KM 110kW
Udane autko gwarantujące właścicielowi dobre samopoczucie. Silnik 6-cylindrowy w BMW to najlepszy wybór. Powoli odchodzi w niepamięć wizerunek BMW jako auta dla dresa i sterydziarza. Chociaż jeszcze czasem czarne BMW budzi pewien niepokój;)
4,1
~Prezes
Sedan 320 i 150KM 110kW
Samochod godny polecenia. W dobrych rękach będzie służył przez długi czas jeśli będzie miał dobrą przeszłość. Oszczędnym ludziom nie polecam gdyż utrzymanie jest kosztowne. BMW nie lubi złego paliwa i oleju niskiej jakości. Polecam olej Castrol Magnatec i benzyne z najlepszych stacji. Przestrzeganie tych rzeczy jest gwarancją trwałości silnika!!!
~markoaza
Sedan 320 i 150KM 110kW
Ogólnie 4 - jest dużo minusów ale i dużo plusów, auto w sumie dobre, dynamiczne, dobrze trzymające się drogi. Starsze roczniki wymagają już niestety ciągłego inwestowania.
~juristi@interia.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Po prostu tego auta nie da się nie lubić. jest piękne i niezawodne. A co najważniejsze- daje jakąś przedziwną rozkosz z podróżowania. Nie wiem jak oni w BMW to robią, ale auto wyposażone w 150 koni jeździ tak, jakby ich miało dwa razy tyle- przynajmniej takie ma wrażenie kierowca. I jeszcze takie, że auto zawsze ma coś miłego w zanadrzu i trudno dojść do jego granic możliwości; raczej kierowca ma wrażenie, że zawsze może wycisnąć jeszcze...
~bq, mazurbq@poczta.onet.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Bardzo przyjemne w prowadzeniu auto. Hasło BMW "radość z jazdy" jest jak najbardziej uzasadnione. Rewelacyjny układ jezdny! Trochę musiałem włożyć w niego, ale było warto. Doskonałej oceny nie dostanie bo trochę wad jednak ma. Następny samochód to będzie e-46, najprawdopodobniej 330i.
4,1
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Praca silnika to muzyka dla uszu, najpiękniejszy utwór skomponowany przez mistrzów. Z elastycznością trochę słabo wysoko położony moment obrotowy oraz stosunkowo mała moc (150 km minus LPG) narzucają konieczność czestej zmiany biegów. Dobrze ze w tym aucie to przyjemność :-) (Silnik)
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW
10,7
~serafin2001
Sedan 320 i 150KM 110kW
Cena zakupu jest atrakcyjna. Jak się trafi na dobry egzemplarz to auto jest nie do zdarcia. Daje mi ogromną przyjemność z jazdy i przyciąga wzrok. Rzadko zdarza się szybszy na drodze. Niesamowicie ładna sylwetka auta w tym wieku. Na każdym kroku czuć, że to auto z górnej półki. Jak raz kupisz BMW to prawdopodobnie nie będziesz chciał innego samochodu. Utrzymanie dwulitrowego BMW dla normalnie zarabiającego człowieka nie stanowi problemu.
BMW Seria 3 E36 Sedan