Oceny BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998

BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998

~domin
BMW Seria 3 E36
Ponieważ jeżdżę nią już dłuższy czas to może moja opinia okażę się komuś pomocna. Jeżeli uda się dostać zadbany model to jest to naprawdę świetny samochód. Mam swoją już 5 lat i pomimo, że ma nalatane 350kkm (na liczniku 250kkm, jakiś życzliwy kiedyś cofnął) wsiadam i jadę. Nigdy mnie nie zawiodła. Można by się przyczepić do spalania ale auto ma 6 cylindrów i prawie półtorej tony masy więc jest jak najbardziej akceptowalne a powiedziałbym...
~Luk
BMW Seria 3 E36
BMW radość z jazdy. To mówi samo za siebie. Pod maską M52, w środku sportsitz, elektryka, tylko klimy mi brakuje. Łady zielony metalik i 16\" felgi. Wszystko w oryginale i tak najlepiej wygląda a nie jak niektóre po \"tuningu\". Wsiadasz do środka i nie che sie wysiadać, a to auto ma przecież 16 lat. Jest o niebo lepsze niż nie jedno młodsze. To już moje trzecie bmw i nawet nie myśle o zmianie marki. Teraz myśle o e46. Nie słuchajcie opinii ze...
~Kizior
BMW Seria 3 E36
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego,moim zdaniem wnętrze samochodu jest wykonane tandetnie.Silnik też mnie nie zadziwił ale co najbardziej denerwuje w tym samochodzie to chyba to ,że jest to samochód dla wiejskich ścigantów.Często widać chłopaków ze wsi (dres umcumc i oczywiście głośny wydech) jak stoją gdzieś na parkingach i słuchają muzyki dłubiąc coś w swoich maszynach i dyskutując na kturym szrocie są tańsze części.Teraz już...
~Lucas160310984
BMW Seria 3 E36
Mimo krytyki jaką tu napisałem auto oceniam dobrze zrobiłem nim 25000 km i uważam że trafiłem na "zmęczony" egzemplarz, było to moje pierwsze prywatne auto kolejny zakup to e36 328i pozdrawiam
~Daro1982
BMW Seria 3 E36
Auto rewelacja raz mnie zawiodło ale nie droga naprawa ,przyspieszenie OK ,zawieszenie mogło by być lepsze i bardziej miękkie ale może być. Spalanie nie ma tragedji w drodze z 6-7 litrów ,miasto koło 10 litrów. Nastąpnym autem które kupie też bedzie Banditen Motor Wagen. POLECAM
~adamek83
BMW Seria 3 E36
Auto jak na swoje latka jest bardzo ciekawą ofertą na rynku ,tylni napęd latem jest poezją zimą troszkę denerwuje i wymaga skupienia spalanie fajne awaryjność mała ,budowa prosta ,większość napraw do wykonania samemu w domu , części w bardzo przystępnych cenach dostępne od ręki.Ogólnie świetne auto o ponadczasowym wyglądzie.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW
10,3
~Sebastian
BMW Seria 3 E36
Super auto, blachy zdrowe nie rdzewieją chyba że auto było bite , spalanie dość niskie , częsci tanie i jest wiele zamienników. Posiadam auto już prawie 2 lata i ani razu niemiałem z nim żadnych problemów poprostu leje paliwo i jade. Polecam to auto.
~kodir
BMW Seria 3 E36
Super silnik, ładna sylwetka nadwozia mimo upływu czasu, no i oczywiście tylni napęd więc to co tygryski lubią najbardziej . Następny mój samochód to będzie też napewno BMW -najlepsza z marek !!
3,3
~maniek
BMW Seria 3 E36
na te 150KM to cieniutko ale moze to tylko moja taka chosc watpie. tyle ze u mnie jaki przebieg.tak to autko dosc fajne malo praktyczne ale dajace duzo frajdy z jazdy BMW bedziesz mial wszysktie cos w tym jest!!! zastanawiam sie czy znow nie kupic e36 tyle ze jakis96 rocznik i koniecznie w gazie!!!tak patrzac po tych ocenach alegrowiczow to kazda fura jest super nie wiem po co tak pisac chyba po to zeby sprzedac swoje padlo hehhe
~slawoos
BMW Seria 3 E36
Udane autko gwarantujące właścicielowi dobre samopoczucie. Silnik 6-cylindrowy w BMW to najlepszy wybór. Powoli odchodzi w niepamięć wizerunek BMW jako auta dla dresa i sterydziarza. Chociaż jeszcze czasem czarne BMW budzi pewien niepokój;)
BMW Seria 3 E36 Sedan