Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998 (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kodir
Sedan 320 i 150KM 110kW
Przestrzeni dla kierowcy jest pod dostatkiem tak samo jak dla pasażera obok, natomiast z tyłu jest dość mało miejsca szczególnie wtedy kiedy z tyłu siedzą 3 osoby, oczywiście ta która siedzi po środku ma przechlapane, jednak spokojnie mógłbym jechać jako pasażer z tyłu nawet 1000 km wtedy kiedy podróżują z tyłu dwie osoby.
~juristi@interia.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Jako kierowca- mam wszystko pod ręką i czuję się na swoim fotelu, że to ja jestem najważniejszy w aucie, a cała reszta jest jakby dopasowana do mnie na miarę, jakby cały samochód zrobiono właśnie dla mnie. Pasażerowie też nie narzekają, no może fotel pasażera mógłby mieć regulację wysokości, bo jest może trochę za nisko.
~markoaza
Sedan 320 i 150KM 110kW
Przód - ideał, tył to już tragedia dla pasażerów - auto zdecydowanie dla dwóch osób i dzieci :) z tyłu, mimo iż rejestruje się je jako 5 osobowe to zmieszczenie 3 dorosłych osób z tyłu to prawdziwy wyczyn a o komforcie jazdy lepiej nie mówić (szczególnie jak kierowca ma tak jak ja 176 cm wzrostu :) )
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Z fotels kierowcy regulowanego w 3 płaśzczyznach jest świetnie. Z fotela pasażera z przodu też nie najgorzej. Mam 185 cm wzrostu ustawiając fotel dla siebie od pasażerów z tyłu słyszę gorzkie żale. Auto praktycznie 4 -ro osobowe. Chyba że z tyłu jadą dzieciaki.
~Prezes
Sedan 320 i 150KM 110kW
Przestrzeni z przodu jest dużo szczególnie po cofnięciu siedzeń, ale wtedy pasażerowie tylnej kanapy nie bedą zadowoleni. Mam 186 cm wzrostu i za kierownicą siedzi mi sie dobrze. Na dłuższych trasach fotele sie spisują i nic mnie nie boli
~slawoos
Sedan 320 i 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera świetnie. Tylna kanapa na pewno tylko dla dwóch osób. Fotelik z dzieckiem mieści się bez problemu więc nie jest źle. W bagażniku można schować trupa (ważne dla wszystkich gangsterów;))) a także wózek.
~domin
Sedan 320 i 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera jest super natomiast na tylnej kanapie mogło by być trochę więcej przestrzeni na nogi. Jeżeli cofniemy przednie fotele max do tyłu to z tyłu wysokie osoby będą miały problem.
~bq, mazurbq@poczta.onet.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco. Z tyłu nie najlepiej. Nie za dużo miejsca na nogi, a pasażer siedzący pośrodku ma bardzo niewygodnie ze względu na tunel wału. Na szczęscie jeżdzę jako kierowca.
~Łukasz P.
Sedan 320 i 150KM 110kW
Z przodu bardzo duzo miejsca, plus za duza mozliwosc regulacji przednich siedzen. Z tylu niestety nie jest zbyt wiele miejsca na nogi przy komplecie pasazerow- ale tragedii nie ma!
~Mis_Uszatek
Sedan 320 i 150KM 110kW
Jak komuś mało tzn że dokonał złego zakupu (ktoś potrzebuje wozić co tydzień przyszłą teściową do kościółka? Lepiej niech kupi 5 lub najlepiej 7). Dla mnie i mojej żonki extra.
BMW Seria 3 E36 Sedan