Lista ocen BMW Seria 5 E60 Sedan 3.0 530d 218KM 160kW 2003-2005 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marv
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Czy doskonałe? Wszystko zależy od upodobań i wersji pojazdu. Niektórzy narzekają na idrive\'a, że jest to coś co ciężko ogarnąć a opcji ustawień jest tam niezliczona ilość. Ja twierdzę inaczej, dla mnie idrive to bardzo fajny board computer który w bardzo intuicyjny sposób ukrywa funkcje na co dzień nieużywane. Na zewnątrz wyciągnięte zostały najważniejsze funkcje takie jak włączniki świateł, ustawienia i regulacja szyb wraz z roletami, foteli...
~Rysiek
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Trochę brakowało mi schowków i uchwytów na napoje. Kupowałem auto używane i inne rzeczy typu navi professional czy kierownica m-tec przyjąłem jako kryterium. Wersja z uchwytami do napojów jest rzadko spotykana i trudno byłoby przyjąć za kryterium zakupu ten właśnie dodatek :). Ergonomia też tylko 4 a nie 5, bo fotele i kanapa z tyłu (czasami na trasach jeździ tam żona z synem) na pewno gorsze niż w modelu E39. Nie jestem też już fanem skóry....
~Łukasz Ożga bheesty@gmail.com
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
iDrive - po opanowaniu SUPER. Nie miałem co opanowywać, bo mam łatwość w używaniu tego typu rzeczy. Cieszy mnie brak gąszczu przycisków na pulpicie. Wszystko w pokrętle. Świetnie zorganizowany tempomat, manetki pod kierownicą i programowalne przyciski na niej. Kiepska funkcja wyszukiwania nazw ulic w nawigacji - czasem trzeba znać całą nazwę np. nie wystarczy Kościuszki, ale trzeba zacząć szukanie od Tadeusza Kościuszki, tego pana znamy,...
~Daniel
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Może to ja jestem jakiś niewymiarowy, ale nie mogę go ustawić. Albo nie dosięgam pedałów, albo walę kolanami w deskę rozdzielczą i niesymetryczną kolumnę kierownicy. Wszystko jest pod ręką. Niektóre funkcje mogły by mieć swoje odrębne przyciski zamiast być w 10 zakładce iDrive.
~Kuba B
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Pozycja za kierownicą jak to w BMW, wsiadasz robisz 1200km i nie czujesz ze przejechałes pol Europy. Wszystkie przyciski intuicyjne. Jedynie brak uchwytu na kubek może trochę doskwierać.
~ms
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Dla mnie wszystko jest skrojone na wymiar. Czuję się wyjątkowo prowadząc do auto wszystko jest tak dobrze dopasowane i umiejscowione. Minus za brak uchwytu na kubek w pierwszych rocznikach tego modelu.
~Adamm
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
jezeli chodzi o stylistyke bryly samochodu auto jest naprawde piekne jezeli chodzi o srodek auta bardziej podoba mi sie e klasa.. ale to jest tylko gust kazdego wlasciciela..
~Artur
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
wszystko pod reką mogłyby byc inne uchwyty do otwierania drzwi od środka.Fajny idrive wszystko w jednym a nie milion pokręteł i przycisków
~;)
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Deska rozdzielcza troche biedna porownujac do audi a 6 czy aut tej samej klasy ale to wkoncu BMW
~krzysztof
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
wszystko ukryte w pokrętle Idrive, wszystko pod ręką, sterowanie intuicyjne
BMW Seria 5 E60 Sedan