Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 (15)

~Janusz
Limuzyna 530d 245KM 180kW
Auto świetne, przy cenie przekraczającej znacznie 300k PLN, otrzymuje się to czego się oczekuje. Wydaje mi się, że jestem świadomym użytkownikiem i trudno byłoby mi wybrać inne auto.
~Krzysztof
Touring 530d 245KM 180kW
Najlepsze auto jakie miałem do tej pory, w wyglądzie (zwłaszcza w środku i z tyłu )miedzy poprzednią generacją a serią F10/11 jest przepaść.Całe oświetlenie ledowe,dużo miejsca,duży bagażnik,otwierana z pilota tylna szyba, odradzam auta w tak zwanej full wersji(zwłaszcza jeśli trzeba za nie sporo dopłacić) większość tych gadżetów jest nie potrzebna a może generować koszty w przyszłości.
~qwerty
Limuzyna 530d 245KM 180kW
dla mnie auto perfekcyjne pod każdym wzgledem, myślę, że każdy użytkownik poprostu musi tak czuć, zawód lub zadowolenie nie w pełni mogą miec i żalowac uzytkownicy silnika 2.0 ja smigam 3.0 d w automacie i jest poprostu poezja, silnik pięknie jedzie i pięknie mruczy, będąc szczerym realistą czego można chciec więcej?!piękne w srodku, komfortowe, duze z zaj mocą w automacie, piekne z zewnątrz, moja betka jest ładnie wypchana m.in. w komforty,...
~JJ
Limuzyna 530d 245KM 180kW
Prawie idealny pojazd z małymi wadami - ale któż jest bez wad :). Silnik wzorcowy, skrzynia w końcu dobrze zrobiona i szybka, wnętrze skopiowane z klasy wyżej - jak w 7ce , więc rozkłada konlkurencję na łopatki, choc ciut za małe ale jakość wykonania perfekcyjna
~Pepe
Limuzyna 530d 245KM 180kW
Auto pod względem jakości , dynamiki i spalania doskonłe ! Trudno w tej chwili coś zarzucić - auto marzenie !!!
3,2
~Marcin
Limuzyna 530d 245KM 180kW
Silnik słynnie z dobrych parametrów, ladnie brzmi . (Silnik)
~Brn
Gran Turismo 530d 245KM 180kW
Limuzyna, komfort z najwyższej półki. Wykończenie idealne. Totalna cisza, a jak trzeba wgniata w fotel. Dla mnie ideał samochodu. Ekonomicznie, bezpiecznie, dynamicznie, bezawaryjnie, prestiżowo. Tryb sterowania normal, sport, sport+ działa :)
~Greg
Limuzyna 530d 245KM 180kW
Chce się tym autem jeździć, wygodne, szybkie, po prostu rewelacja
~DAREK B
Gran Turismo 530d 245KM 180kW
OGOLNIE MEGA FANTASTYCZNE AUTKO UZYWAM W PRACY JAKO SZOFER . DUZA PRZESTRZEN ZAROWNO NA BAGAZE JAK I DLA PASAZERA . MEGA ROZKLADANE FOTELE Z TYLU DLA WIEKSZEJ OSOBY 190CM I 120 KG . SPALANIE 12 L NA 100 SREDNIA NAJMNIEJ 8 . SKRZYNIA MEGA FANTASYCZNA FAKT E60 ROBOLO LEPSZA ROBOTE ALE TO W WERSLI LUXUS LINE Z PANORAMA JEST FANTASTYCZNE . JEDYNA WADA GWINTOWE SPORTOWE ZAWIESZENIE TWARDY I ZACHOWUJE SIE JAK KLOCEK NA ZAKRETACH

BMW Seria 5 F10-F11 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~h_rafal
Gran Turismo 530d 245KM 180kW
W E60 na standardowym przełożeniu bił na głowę GT. Tutaj muszę włączyć SPORT - wtedy kopie. (Skrzynia biegów)