Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 (112) - Widoczność

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dres biurowy
Touring 520d 184KM 135kW
do tylu nie dobrze. lusterka szyby boczne oraz reszta znakomita widocznosc. co do parkowania zabil mnie asystent. auto parkuje samo szybko i sprawnie. samo znajduje luki i pomaga kierowcy. dla kobiet w koncu rozwiazanie odwiecznego stresu, a dla mnie zwyczajnie wygoda.
~Jacek
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Zgadzam sie z wieloma innymi opiniami, ze widocznośc do tyłu kiepskawa, dlatego nie wyobrażam sobie auta bez czujników parkowania. Nie zgadzam się, że kamera jest niezbędna. Czujniki z wizualizacją na ekranie świetnie się sprawdzają i wymagaja mniejszej dopłaty.
~Michal
Limuzyna Facelifting 530d 258KM 190kW
Ciężko było mi się przyzwyczaić do tej wysokiej deski rozdzielczej ale jak już się pojeździ troche to fajnie się niziutko siedzi. Wcześniej miałem dość wysoko fotel ustawiony, teraz obniżony na maxa i jest takie uczucie otulenia (ale nie ciasnoty)
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Całkiem, całkiem czujniki z wizualizacja się przydają, czasami można się pomylic co do swoich gabarytow. Ostatnio jezdzilem SUVami i trzeba przyznać że należy mieć na uwadze wysokość zawieszenia od czego się odzwyczaiłem parę pomyłek wystąpiło
~Roseng
Limuzyna 523i 204KM 150kW
Jest dobrze, czujniki zalatwiaja sprawe, moze ciut wieksze lusterka ale po poprzedniku jakim byla CRV ciezko o wieksze lusterka w sedanie:), nawet po dluzszych trasach brak zmecznia, fotele naprawde sa bardzo wygodne, czego nie moge powiedziec o CRV.
~beorg
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Długa maszyna, oj długa. Na parkingach zajmuje swoje miejsce i nieco sąsiedniego (na długość) Bardzo przydatne, a nawet konieczne czujniki parkowania. W nocy znakomicie spisują się adaptacyjne reflektory - warte każdej wydanej złotówki.
~szczerbat
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Zasadniczo jest nieźle, ale jest parę ale:) Duże słupki, sporo zasłaniają, tylna szyba mała dlatego przy parkowaniu do tyłu jest kiepko. Sytuacje ratuje kamera cofania. Jak dla mnie zbym małe lusterka zewnętrzne.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 F10-F11
8,8
11,9
12,1
~krisso69
Touring 535d 300KM 221kW
generalnie kiepska. te wszystkie krągłości oraz bezpieczeństwo (szerokość słupków przednich) skutkuje słabą widocznością we wszystkich kierunkach. w nocy znacząco pomaga doświetlanie zakretów i dobre refektory biksenonowe.