Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

~Marcin
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Bądźmy szczerzy- fajny kompakt w niskiej cenie. Dobrze wyposażony. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Bardzo przypomina Opla :). W koncu General Motors. Uważam, że Cruze odmieni wizerunek marki. W końcu bardziej przypomina astrę niż lacceti. Oby wizyty w serwisie ograniczały się do planowanych.
~Darek
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
jedynym minusem może zbyt mało dynamiczny silnik ale to przecież jednostka wolnossąca. Spokojne auto kompaktowe bez większych zastrzeżeń. Przy tej cenie to na prawdę dobry wybór :)
~Rednay
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Auto w swoim segmęcie cenowym nie ma jak dlamnie rywala, jest klima, podgrzewane fotele, pełna elektryka szyb lusterek, bardzo fajnie grające audio, nowoczesny desain, a za razem czytelny i nie przepchany informacjami. Kupiłem go z przyczyn ekonomicznych i jak do tej pory jestem zadowolony. Bardzo mały koszt utrzymania w porównaniu do mojej byłego pojazdu "Renault"
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Świetny wygląd auta. Nie przesadzam, dla mnie jest po prostu śliczne. Deska rozdzielcza świetnie zaprojektowana. Jedyną wadą jak dla mnie jest brak koła zapasowego(zestaw naprawczy) oraz to że auto wewnątrz zrobione jest w całości z plastyku. Auto Lepiej wygląda od całej gamy Audi i Volkswagenów czy BMW. Jedyni konkurenci to Volkswagen Passat CC oraz Insygnia i opel Astra IV w hatchbacku.
3,7
~tomek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Ładny samochód z mocnym silnikem choć troche dużo palacym,przestronne wnetrze coć tandetne plastiki i tapicerka.Patrząc na rankingi i opinie ekspertów polecam potraktować je z przymrużeniem oka,porównuja Cruza z Astrą a to całkiem dwa światy
~Aramis
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Cześć, posiadam Cruza po liftingu z instalacją gazową od nowości, auto nigdy nie zawiodło, jeździ się bardzo dobrze, auto jest pojemne zarówno w środku jak i posiada duży bagażnik, oczywiście porównując je z innymi autami kompaktowymi.
~DrMASH
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Świetne auto w bardzo rozsądnej cenie. Auto ma 3 lata gwarancji oraz 3 lata Chevrolet Assistance (taka gwarancja mobilności), czyli przez 3 lata nic mnie nie obchodzi, nawet jak złapię gumę.
~Andrzej
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo dobry samochód w doskonałej cenie. Pod paroma względami lider w klasie - osiągi, wyciszenie, przestronność, no i cena. Pod innymi solidna średnia bez istotnych słabych punktów. Lepszy i tańszy od astry, na której bazuje.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za tą cenę samochód jak najbardziej godny polecenia, widać że Chevrolet zrywa z wizerunkiem Daewoo, na tej samej płycie podłogowej jest montowana także Astra J, natomiast przewagą Cruzea jest bagażnik którego w Astrze praktycznie nie ma.

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KAI
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Samochód o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Bardzo dobrze trzyma się na drodze. Paliwożerność w normie jak na benzynę. Bardzo wygodny w środku. Dobry stosunek jakości do ceny.