Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

~kenet
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód jak na swoją cenę z wyprzedaży rocznika 2012 bardzo dobry posiadam od nowości drobne zastrzeżenia co do detali we wnętrzu wersja LT+
~Michał
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Całokształt na jeden wielki plus dla tego samochodu. Uważam że stosunek jakość do ceny jest bardzo optymalny
~qharon
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Piękne auto, na pewno godne polecenia, na pewno ładniejsze od astry IV i wcale nie gorzej wykonane, chevrolet w końcu oderwał się od tego dziwnego myślenia po \"koreańsku\" i wrócił do korzeni! brawo!
~Piotr
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód bardzo ładny z zewnątrz oraz wewnątrz, przyzwoicie wyposażony oraz ładnie wykończony. Silnik 1.8 sporo spala, ale jest wystarczająco mocny, fajnie brzmi oraz ze względu na prostą konstrukcję zapewne będzie trwały. Zawieszenie zestrojono jak dla mnie sztywno przez co samochód się świetnie prowadzi, jednak niektóre nierówności szczególnie poprzeczne są odczuwalne i słyszalne w środku. Ogólny komfort jazdy na bardzo przyzwoitym poziomie.
~szczepans12
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jestem bardzo zadowolony.Auto nie moze sie nie podobać.Dynamiczne,oszczedne,trzyma sie drogi jak przyklejone
3,1
~Spatz
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Dość głośna praca silnika przy wysokich obrotach, mało elastyczny, za \"słaby\" dla dość cięzkiego samochodu.Z bagażmi i 3 osobami \"na pokładzie\" nie ma rewelacji na trasie. W tej chwili przerabiam sygnalizowanie problemu z silnikiem-kontrolka świeci sygnalizując awarię. W ASO nie wiedzą co się dzieje, prawdopodobnie czeka mnie wymiana zaworów.Po dwóch latach i dość niewielkim przebiegu!!! (Silnik)
2,9
~JJ23
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Krótko: oprócz fajnego audio jak na tą klasę samochodu, bezbłędnego zestawu bluetooth oraz ładnej stylistycznie karoserii, nie widzę podstaw żeby kupić chevroloeta Cruza. Cruze to od niedawna mój samochód służbowy.
~laki
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Nie oczekiwałem fajerwerków za tę cenę, ale jestem mile zaskoczony. Brak dwustrefowej klimatyzacji i kiepski nawiew z tyłu to jedyne braki. Świetnie jedzie, na dziurka czasem coś stuknie w zawieszeniu, pakowny i wygodny. Zabawny jest brak w mojej wersji LS głośników w dzrzwiach tylnych (choć są atrapy). W serwisie w poznaniu nikt nie wiedział czy sa tam doprowadzone przewody i jaki jest rozmiar głośnika.
~fillo
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Silnik elastyczny. Zbiera się od 1000 obr/min. Bezpośredni wtrysk benzyny uniemożliwia LPG. (Silnik)
4,1
~Marcin
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Samochód przestronny i pakowny, idealnie sprawdzi się jako samochód rodzinny lub dla osoby, która przemieszcza się spokojnie. Duży ustawny bagażnik z haczykami na zakupy. Jest to tak naprawdę Astra J w innym nadwoziu. Dużym plusem są niskie koszty użytkowania, zaczynając od zużycia paliwa, a kończąc na serwisie. Przy jeździe z prędkością 120 km/h spalanie LPG wynosi ok 8 litrów.