Oceny Chrysler Voyager II

Chrysler Voyager II - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (29)

~Marcin wieza@hot.pl
Grand Voyager 3.3 150KM 110kW
~gucio
Minivan 2.5 i 99KM 73kW
nie bierze oleju, moc zależy od jakości gazu, pomimo że słaby to da się holować inny pojazd na przyczepie świetna rzecz - tempomat mimo że skrzynia manualna
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Znalazłem kilka negatywnych opinii o silniku VM. Nic z tego sie nie potwierdziło, super konstrukcja a jeśli ktos uważa inaczej, to chyba nie wie jak eksploatować i obsługiwacdiesla.
4,1
~Mariusz
~Arnold
Grand Voyager 2.5 TD 118KM 87kW
wspaniałe auto kochani, jak do tej pory nie byłem przekonany do amerykańskich furmanek, ale po zakupie tego auta wszystko nabrało nowego wymiaru. jestem tak zadowolony, że nic tylko zalać szevke i wyruszyć w trasę, zatrzymać się w lesie po drodze i drzeć łacha z podniety... było troszkę do zrobienia, ale w tej cenie w jakiej go zakupiłem to nic nie znaczy. Może to dlatego jestem taki podekscytowany bo wcześniej jeździłem francuzem... nie wiem...
3,8
~ozzy76@go2.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Dynamiczny i szybko uzyskujący 140km/h, oczywiście relatywnie do masy auta, i mocy.
~kasa100@vp.pl
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
jest prosty i wytrzymały mało pali ,cichy i mocny .
~C.Mamba
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Zawsze bałem się układu V, raczej wolałem jednoski żędowe jako te wytrzymalsze i jestem miło zaskoczony. Bardzo dobrze znosi LPG.
~baranski2@onet.eu
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
zaskoczyło mnie zużycie paliwa / przy tej pojemności w granicach 7-8 litrów/ oraz dostępność częśći /tak nowych jak i używanych/
~johny411
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Bardzo ekonomiczny,cichy i dynamiczny a z przyczepą kempingową 6m. to bajka , sama przyjemność .