Lista ocen Citroen Berlingo I (192) - Widoczność

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturro
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Widoczność jest dobra, szczególnie ze względu na dużą szybę przednią oraz boczne. Mankamentem są grube słupki A oraz B (szczególnie przy przesuwnych bocznych drzwiach) skutecznie ograniczające widoczność podczas skręcania - trzeba uważać na pieszych oraz samochody. Duże boczne lusterka, prosta sylwetka oraz pionowo ścięty tył dają komfort podczas cofania.
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Siedzi sie wyżej. Auto odpowiednio przeszklone. Wielka szyba z przodu, prawie jak w autobusie. Lusterka duże, w których widać wszystko, szkoda m,że we wszystkich autach takich nie montują. Jest na tyle dobra widocznośc,że każdy manewr cofania, niezależnie od warunków, można wykonać \"po lusterkach\", bez ryzyka uszkodzenia swojej czy innej bryki.
~velbon
Mikrovan 1.8 90KM 66kW
Z przodu widocznosc rewelacyjna, z tylu i na boki rowniez. Olbrzymia zaleta, to duze lusterka boczne. Jedyny minus, to ze cofajac ze standardowa przyczepa towarowa bez plandeki, nie widac przyczepy ani w lusterku, ani w tylnej szybie (wysoki tyl). Jest na to oczywiscie sposob - cofac z otwarta tylna klapa :-)
~KaBee
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Słupki przednie ograniczają widoczność. Z tyłu drzwi otwierane na boki więc słupek pomiędzy nimi równiez ogranicza widoczność do tyłu. Brak szyb bocznych tylnych (wersja auta 2 osobowa dostawcza) utrudnia wyjeżdżanie z parkingu tyłem. Lusterka wsteczne lewe i prawe nadrabiają wszystko - tyłem na lusterka można wszędzie jeździć.
~Bejo
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Bardzo dobra, zasługa dużego przeszklenia i jeszcze ModuTop - jak podjedziesz za blisko pod sygnalizację to światła zobaczysz przez szyby w dachu. Mam mocno przyciemniane szyby z tyłu i boczne - po zmroku i w deszczu cofanie to tragedia ale na lusterka daje radę - zawsze można folię zdjąć.
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Slupki przedkie przeszkadzaja, rowerzysta moze sie schowac za nimi. Bezposrednio do przodu, a szczegolnie do tylu jest rewelacja. Dobrze sie cofa i parkuje cofajac, bo tyl jest bardzo krotki. Lusterka boczne sa spoko, ale lusterko centralne jest male, i za wysoko ( bo dach wysoko jest).
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wygodnie i wysoko się siedzi a przy tym widoczność do przodu i na boki zadowalająca.Założyłem na seryjne lusterko wsteczne w kabinie szersze i dodatkowo soczewkę skupiającą na szybę, i za to lepiej i więcej widać do tyłu( moja żona miała z autem kłopoty przy parkowaniu tyłem, teraz już nie ma).
~Danc
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Duże szyby, szerokie słupki trochę przeszkadzają, ale generalnie OK. Jedynie lusterka boczne są moim zdaniem trefne, ponieważ oszukują (zbliżają) przez co parkowanie jest utrudnione, bo wg lusterek jesteś już na przeszkozie, a w rzeczywistości masz do niej jeszcze 0,5 m. I to jest jazda na "czuja" :)
~benek41404
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Wysoka pozycja kierowcy i pasażerów. Doskonała we wszystkich kierunkach - zarówno z miejsce przednich jak i tylnych. Doskonała widoczność do tyłu. Duże powierzchnie przeszklone i do tego duże lusterka boczne (można wspaniale cofać na lusterka)

Usterki Citroen Berlingo I

Citroen Berlingo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~radziej_s
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
z powodu podwyższonego tyłu przydałby się czujnik parkowania (szczególnie nie widać niskich przedmiotów), do przodu widać wiącej niż w innych autach, siedzi się wysoko a szyba jest ogromna, lusterka również wielkie co nieco ułatwia cofanie