Lista ocen Citroen C3 II Hatchback (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
No wiec tak, dokladnie testowałem inne marki w tej klasie ponieważ mamy dwójkę dzieci i jednak zależało nam żeby w miarę komfortowo jeździło się w 4 osoby. I C3 wychodzi najlepiej w swojej klasie. Nie mówię tutaj o bagazniku ale o ilości miejsca wewnątrz. DO tego bryła auta jest "kopulasta" i to też daje poczucie większej ilości miejsca. Dużo ciaśniej jest w corsie, fieście, ibizie, i30 i to na prawdę czuć. Zwłaszcza że mieliśmy już dwie corsy.
~~piotr
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Jak na auto tej klasy uważam, że jest bardzo dobrze. Jestem wysoki i szukałem wygodnego dla siebie auta miejskiego (czyli nie SUV\'a, jak robi to wiele osób:) ). Ten model od razu zyskał moje uznanie. Testowałem prawie wszystkie dostępne modele w tej klasie i w tym przedziale cenowym i żaden inny nie oferuje tyle przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu, szczególnie za kierowcą, miejsca na nogi jest mniej, tyle ile w innych autach.
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Znowu \"doskonale\" z bardzo dużym - 1. Brak rączki nad drzwiami pasażera (może względy bezpieczeństwa nie wiem ale każdy kto wsiada narzeka) 2. Miejsce z przodu dla kierowcy i pasażera suuuuuper ale z tyłu mówią, że za krótkie fotele 3. Brak przesuwania kanapy / Yaris to miał Drzwi otwierają się szeroko, wsiada się wygodnie i to jest świetna sprawa.
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na segment B z przodu jest naprawdę sporo miejsca a z tyłu też nie najgorzej. Same dane techniczne i pomiary nie oddają rzeczywistości bo w Ibizie czy 207 było dużo dużo gorzej. Porównywalnie co w Polo i Fieście (pomiar wykonany \"organoleptycznie\"). Ale bagażnik to już ekstraklasa w tym segmencie - i pod względem wykończenia i pojemności.
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Mam ponad 180cm wzrostu i miejsca mi oraz pasażerowi siedzącemu za mną nie brakuje. Jedyny mankament to ilość miejsca nad głową na tylnej kanapie, mogłoby być z tym lepiej, ale jeśli ktoś ma poniżej 180cm to nie powinien narzekać. Szyba Zenith daje niesamowite poczucie przestrzeni, wnętrze jest świetnie doświetlone.
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Na przodzie miejsca jest jak dużym aucie klasy kompakt. (Zdecydowanie więcej niż w focusie, czy golfie). Z tyłu mało miejsca na nogi, ale ja z tyłu nie jeżdżę. Auto wysokie. Można wsiadać w kapeluszu i dalej będzie miejsce na głowę. Nie trzeba się zginać.
~Konrad
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Z przodu i z tyłu dużo miejsca dla każdego. Z tłu osoby powyżej 190 cm mogą mieć mało miejsca na głowę. Bagażnik 300 litrów - foremny prawie kwadrat. Siedzenia dzielone na 2/3 składają się niestety z "zakładką" a nie na płasko.
~wojtekk
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Sporo miejsca z przodu, zwłaszcza na miejscu pasażera ciekawie rozwiązane "cofnięcie" deski rozdzielczej - "do przodu", co powoduje zwiększenie ilości miejsca na nogi dla pasażera siedzącego na fotelu nawet sporo przysuniętym do przodu.
~h0rnet
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Mam mniej niż 180 cm, więc nie mam problemu :) Do pracy dojeżdżamy w 4 osoby i jakoś nikt się nie skarżył na złe warunki. Myślę, że jest sporo miejsca jak na tego typu auto. Na pewno więcej niż w Corsie C, którą miałem wcześniej.
~BM
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Z przodu dużo przestrzeni i wygodnie. Na tylnych siedzeniach da się podróżować całkiem wygodnie jak na tą klasę auta. Bagażnik - mieszczą się spokojnie dwie walizy lotnicze i małe dodatkowe - jest ok.
Citroen C3 II Hatchback