Lista ocen Citroen C3 II (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~2 lata miałem ten samochód
Hatchback facelifting 1.0 VTi 68KM 50kW
Bardzo przyjemny samochód miejski. Przez 2 lata zero usterek. Tani serwis. Dobra widoczność. Idealny z mojego punktu widzenia na samochód dla żony i dzieci. Niezła jakość wykonania. Pozytywnie zaskakuje silnik, myślałem, że tym nie będzie się dało jechać, a pozytywnie zaskakuje, przynajmniej do 90 km/h. Polecam.
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Samochód kupiony jako nowy w salonie w 2013 roku zaskakująco dobrze doposażony,kupiony i używany głównie jako typowy samochód miejski. W kilku dłuższych wycieczkach we dwie osoby też dawał radę z dobrze działającym tempomatem ,nagłośnieniem i klimatyzacją.Przy prędkościach powyżej 130 km na godzinę sprawia wrażenie niestabilnego.
~ArekS
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Wersja Selection, Kupione jako drugie auto, z przeznaczeniem głownie do jazdy po mieście. Z tego zadania wywiązuje się doskonale - znakomita widoczność i zwrotność, w srodku sporo miejsca dla 4 osób, także na tylnej kanapie. Wyjazd w dłuższą trasę poza miasto także bezproblemowy i auto spokojnie daje radę
~Konrad
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Mam wersję Selection. I powiem, że w tej cenie (41 tyś) żaden inny producent nie daje tyle wyposażenia co Citroen. Jest: radio, automatyczna klimatyzacja, elektryczne szyby i lusterka, tempomat (super!), centralny zamek sterowany pilotem, oczywiście airbagi itp. Porządne auto w świetnej cenie.
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Pierwszy raz kupilem auto nie rozumem (paramatrey techniczne itd) lecz sercem. Jak zobaczylem to sie zakochalem. Rano nawet w poniedzialem przy pochmurnej pogodzie gdy wchodze do garazu widzac to cacko - usmiecham sie! a jak wyjade i odslonie szybe panoramiczna - jest mi jeszcze lepiej :) Wersja Selection.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za 44.800 nabyłem samochód bardzo dobrze wyposażony, wygodny i optymalny do moich potrzeb. C3 pasuje do wyższego segmentu. Robiłem porównanie z Ceed, Vengą, Punto, Bravo i Megane, oczywiście z poprawką na wymiary, silniki, wygląd i wyposażenie. C3 wygrał, choć może nie jest największy:)
~Adrian
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Samochód moim zdaniem niedoceniony, może się podobać, wygląda nowocześnie i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Silniki 1.4 HDI ma wystarczającą moc do miasta i niedługie trasy. Wygodny jak na klasę samochodu B. Bardzo niskie koszty napraw i niesamowicie niskie spalanie.
~Robpol
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Ocena ogólna samochodu bardzo dobra. Użytkowany jako drugi w rodzinie i na dojazdy miejskie nadaje się idealnie. Z tym silnikiem również na trasie nie ma problemu. Co do silnika to przy częstej wymianie oleju (nie co 30tyś) rozrząd nie sprawi problemu.
~Monika
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zakochałam sie w tym samochodzie tak bardzo że jak mi moją cytrynkę ukradli dwa dni temu omało zawału nie dostałam do dzisiaj nie mogę dojść do siebie i pewnie kupię nastepną. Już się rozglądam nie wypbrażam sobie siebie w innym samochodzie.
~Stefan
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
C3 od nowości. Jazda to sama przyjemność, wysadziłem żonę do Meganki a ja bez cytrynki nigdzie się nie ruszam. Samochód oszczędny, dosyć szybki i bardzo ekonomiczny.Trafiliśmy na super egzemplarz - bez jakiejkolwiek usterki prawie 80 tys.