Lista ocen Citroen C3 II (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zaje fajne auto, niezawodne w nocy o połnocy, i żona bardzo zadowolona i nawet sama nim czasem jeździ a to już BEZCENNE :) reszta kartą ;)
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Jest tak jak powinno być auto cichutkie, mało pali, dobrze się prowadzi ale jest taka niepewność jutra. Nie wiem jak to opisać.... czas pokaże
~ufoman
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Ładne auto z niezłym silnikiem, całkiem dużym bagażnikiem, dobrze wykończone. Co do awaryjności na razie nie mam możliwości się wypowiedzieć...
~wankel
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak narazie jestem zadowolony , jest jeszcze nowy , ale ogólnie co do wykonania to powiem tylko tyle CITROEN !!!!!! Kto miał ten wie !
~dynybol
Hatchback facelifting 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Przeciętnie. wygląda bardzo ładnie ale materiały słabe. Psują się rzeczy, które powinny być bardzo długo sprawne.
~Daross4
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto bardzo ładnie się prezentuje. Chociaż jest małe da się nim pokonać dłuższą trasę bez większego zmęczenia.
~Auror911
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Dobre auto w swojej klasie, najlepsze w B wyglądałoby wg mnie tak: układ jezdny Fiesty, bezawaryjność Yarisa, wygląd C3, cena Pandy:)
~wojtekk
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Fajny samochód z dobrym silnikiem (kooperacja z BMW) z dobrym i miękkim zawieszeniem oraz super wnętrzem - szybą Zenith
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
auto nowe, drogie zdecydowanie za drogie ale tak chyba musi byc od yarisa gorsze w zasadzie pod kazdym wzgledem
~krzychra
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Codziennie mam radochę wsiadając do auta i pędząc do pracy. Widok świetny, spalanie małe, wygoda bdb.