Lista ocen Citroen C3 II (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Po podsumowaniu wszystkich za i przeciw wychodzi, że samochód jest doskonały. Odnoszę wrażenie, że Citroen na przestrzeni ostatnich 10 lat odwalił kawał dobrej roboty i należy im się pochwała za ten model. Zdecydowanie najlepsze auto w segmencie B!!!
~Marcin M.
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
za te pieniądze ciężko o coś lepszego z takim wyposażeniem i wyglądem (zwłaszcza dla Żony :), świetne auto do miasta, dobra widoczność przez szybę Zenith, dobra dynamika i małe spalanie, fajne brzmienie silnika :)
~Rafał
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto niskobudżetowe więc niskie oczekiwania Ogólnie się sprawdza na krótkie trasy i miasto Spalanie mogłoby być trochę bliżej deklaracji producenta czyli 4,5 a u mnie 6-6,5 Niskie koszty eksploatacji.
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Nie bylem fanem Citroena, ogladalem rowniez inne auta, ale jestem bardzo zadowolony z wyboru. Bardzo fajne male auto dla singla albo pary. Wyglad kwestia gustu. Jestem bardzo zadowolony.
~Karol
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Super auto. Mam LPG BRC i jeździ się za śmieszne pieniądze. Różnicy w benzyna/lpg nie czuć w ogóle. Średnie spalanie z ok 5tys km 8,5l lpg/100km, przy czym większość to trasa. Polecam.
~lulek
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
To auto jest śliczne! jest jak biżuteria na kółkach lub jak świeżo wypieczony croissant. Tych aut jest tak mało iż mam nieodparte wrażenie że jeżdżę Bentleyem:-)
~Konrad
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Ogólnie - bardzo ładne wizualnie auto, ekonomiczne! zrywne, dzięki panoramicznej szybie ma się poczucie większego wnętrza a na dodatek jest to mała namiastka kabrioletu.
~zyciu
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
Po 2 tys mogę powiedzieć b. fajne autko dla kobiety lub do pracy dla mężczyzny do 10 km dojazdu na wyjazd rodzinny dla osób na tylnych siedzeniach tragedia powyżej 100 km
~radek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
To jest moj 16 citroen i nigdy nie miałem tyle problemow- nie polecam tego wynalazku jakim jest c3 nowy model.A serwis szkoda gadac niecg najlepiej wroca do c15
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II
7,3
8,2
~Beata
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto super, ładna linia, dobre wyposażenie, bezpieczny, zwrotny. Jeśli się nie lubi ścigać na polskich drogach z szaleńcami, to idealne auto.