Lista ocen Citroen C5 III Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW 2008-2009 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioter W.
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
To były takie małe, bzdurne drobiazgi, które zaliczam na koszt przebiegu a nie niedokładność wykonania i niedociągnięcia. Przykład? Osłona termiczna ostatniego tłumika się tłukła bo spadły (może przerdzewiały) zapinki ją trzymające. Rozwiązanie? większa podkładka i nakrętka załatwiły sprawę. Nie działało 3 światło stop - rozwiązanie to zlutowanie przetartego kabelka między klapą a nadwoziem. Nie działał spryskiwacz - wstawiłem kawałek wężyka...
~Bob
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Jak na ilość elektroniki jak jest w samochodzie (masaże, asystent pasa ruchu, czujniki miechu i deszczu itp.) to awarii było niewiele. Nie działa ogrzewanie fotele kierowcy; podczas wielogodzinnej jazdy w deszczu i śniegu zwariowały czujniki parkowania, problem sam się rozwiązał. Samochód zbyt szybko wchodzi w tryb oszczędzania energii co jest bardzo irytujące.
~Jurek
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Często gęsto lubi sobie rużne kontrolki pokazywać u mnie ostatnio radio postanowiło że nie będzie grać 30 km nie grało 500 metry przed domem się naprawiło często gęsto głownie jakieś pierdoły ESP się zaświeci nie wiadomo czemu a jest miesiąc ze nic się nie dzieje ale ja już się przyzwyczaiłem że tak się dzieje
~paweł
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Przez rok żadnych usterek poza nagminnie przepalającymi się żarówkami, ale każda żarówka która była wyciągana to po dacie wychodzi na to że jeszcze fabryczne.
~olszak130
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Tutaj trzeba przyznać że trochę drobiazgów wychodzi, to wycieraczka tył, to czujnik parkowania to coś... Koszty znikome ale denerwują
~olszak130
~Jakub
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
uszkodzone mam masaz fotela oraz podgrzewanie cana w serwisie UWAGA 17 tys za wymiane haha poza tym nic rewelacja
~Rysiek
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Sprawdzona konstrukcja, przez rok zrobiłem ponad 80 tyś, a auto ma prawie 10 lat
~Jurek
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Nie chce się psuć, ale jeżdżę normalnie i dbam o niego
~szymonj@wp.pl
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
minus za odpadajace listwy boczne szyby przedniej
Citroen C5 III Tourer