Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubuś
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Myślę że citroen xsara jest autem godnym polecenia. Jeśli jest to egzemplarz bezwypadkowy to prawdopodobnie nie będziesz miał problemów innych niż rosnące ceny paliwa na stacjach paliw (przypominam, że autko z tym silnikiem dużo nie pali), płacenie za ubezpieczenie i odwiedzanie stacji kontroli pojazdów w celu otrzymania kolejnej pieczątki w dowodzie rejestracyjnym :)
~straazak
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
posiadam autko piecioletnie, po przejechaniu 160 tys km praktycznie zerowe zuzycie silnika i podzespołów zawieszenia (równiez dzieki troskliwemu użytkowaniu). Przestrzeni wewnątrz jak na kompakt tej generacji chyba najwieksza, duży bagażnik. Bardzo komfortowy i lekki, dzieki czemu dosc dynamiczny. polecam każdemu. Napewno znow kupie citroena, ale tym razem bedzie to c4.
~jarek_swierczynski@op.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Słaba widoczność do tyłu, to nie problem. Od czego są lusterka boczne. Bardzo dużo miejsca w środku. Wygodne fotele, no może nieco krótkie siedziska przednich foteli. Silnik ma odpowiednią moc. Bardzo ładnie przyspiesz zwłaszcza na 3 i 4 biegu. Nie jest zbyt paliwożerny. Auto ma klimatyzację, nie zamienię go na inne pamiętająć ostatnie lato. Godne polecenia jako auto rodzinne.
~krakus
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
jestem zadowolony z auta ale denerwują mnie te plamy na lakierze (które zareklamowałem w ASO) Mam czekać na odpowiedż ale ponoć nie obejmuje tego gwarancja. Auto było w miarę często myte lecz jak każdy z nas czesto parkowałem pod drzewami , czyściłem odchody ptasie ale dlaczego soki z drzew żrą lakier? To nie pierwsze auto w kolorze metaliku. Będę walczył o swoje.
~aron123
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobre auto, jego największe atuty to : przestrzeń wewnątrz, pojemny bagażnik, dobry układ jezdny i wyciszenie oraz dla mnie atrakcyjny wygląd i akurat w moim przypadku niezawodność. Jeśli ktoś lubi dynamiczną jazdę to zdecydowanie polecam mocniejszy silnik. W ASO też nie mam żadnych problemów z obsługą. Umiarkowane spalanie silnika 1,4 przeciętne koszty przeglądów w ASO
~ptysio1234(at)o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
mialem ten samochod ponad 3 lata z klopotio moge tylko wymienic wymiana wentylatorow (lozyska wywalilo ) i czujnik od poduchy pod siezeniem pasazera ale wszystko wymienione z pelna kuturka w aso citroena na gwarancji pozatym lalem paliwo i jezdzilem (a duzo nie bral bo najwyzej 7 litrow na 100 a zdazalo sie jak bylo dobre paliwo to 6-6,3 l/100km
~adsy_allegro@wp.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Nie mam powodów do narzekań a wręcz przeciwnie. Auto sprawuje się doskonale. Do serwisu na przeglądy nie jeżdżę- szkoda kasy, poza tym uważam że to auto tego nie potrzebuje. Nie jest to tylko moja opinia. Wiele dobrego słyszałem o tym silniku. Mając Xsarę wydaje mi się że legenda o jakości kilku innych marek to tylko... legenda i nic więcej.
~radekkan@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jest to bardzo dobry samochód, generalnie niedoceniany. Można nim bardzo szybko i sprawnie jeździć przy stosunkowo niedużym zużyciu paliwa. Obszerne wnętrzne i bagażnik jak dla samochodu klasy compakt. Bardzo dobre hamulce. Długie okresy międzyprzęglądowe i przyzwoite ceny części (np. szyby przedniej). Polecam jako szybki samochód rodzinny.
~korczyns@klub.chip.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ocena 5, myślę że nalezy się to Xsarze. Biorąc pod uwagę opinię jaka panuje na temat cytryn, która jest dla mnie zupełnie nieuzasadniona, uważam, że jest to samochód który z powodzeniem może konkurować dla przykładu z Hondą Civic i z inymi autami tej klasy. To jest moja pierwsza cytrynka i jestem niesamowicie zaskoczony jej poziomem trwałości.
~tomsel@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony z dokonanego zakupu i nawet fakt, że Xsara przeszła facelifting nie wpłynął na mój stosunek do zakupionego w ubiegłym roku modelu. Z biegiem czasu jeszcze bardziej lubię podróżować Xsarą, zwłaszcza, że silnik pozwala na dużą elastyczność na drodze i jest godny polecenia dla kierowców, dla których 10 s. to setki to minimum.
Citroen Xsara I Hatchback