Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~azgim
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Bardzo fajny samochód, praktyczny i w miarę oszczędny w eksploatacji. Polecam szczególnie jako drugi samochód życia., dlaczego nie pierwszy? Dlatego że zwykle pierwszy samochód w życiu człowieka jest jak pierwsza miłość a Xsara w wersji 1.6 SX hatback takich wrażeń niestety nie zapewni. Moim pierwszym samochodem było ztuningowane Clio 1.4 RT z 1993 r. Za to Xsara odwdzięczy się jak dobra żona, o którą trzeba tylko trochę zadbać i uszanować.
~ja123
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto jest idealne na pierwszy samochod jak i dla przyslowiowego dziadziusia. Nie jest demonem predkosci ale do codziennych dojazdow do szkoly/pracy nadaje sie idealnie. Na trasie tez nie mozna na niego narzekac gdyz jest bardzo ekonomiczy. Silnik bez zarzutow na gazie jak i benzynie. Troche zzera mu progi lecz czego oczekiwac po 20letnim aucie;). Jedyny minus to drobne usterki jak to we francuzach elektryka wariuje.
~xxx
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko sprawuje się dobrze, nie ma z nim żadnych problemów. Wyciszenie jest ok. Samochód prowadzi się dobrze, wszystko widać, sporo schowków, dzielona tylna kanapa ( 3 miejsca), dzieci zadowolone, złożenie siedzenia z tyłu daje stolik dla dziecka, oprócz tego stoliki zamontowane z tyłu siedzeń kierowcy i pasażera z przodu- rewlka. Dużo miejsca, przyjemnie prowadzi się autko. Serwisowanie autka, polecam Citroena przy Puławskiej.
~mack1310
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód przyjemny i pewny w prowadzeniu (w granicach zdrowego rozsądku). Oszczędny w eksploatacji. Wbrew pozorom i utartej opinii, wyznawanej przez tych co nie mieli przyjemności jeździć żadnym citroenem, ten model nadaje się na pierwszy samochód (3d) dla młodych kierowców (1.8L), oraz jako auto rodzinne (5d 2.0HDI) Polecam dla ludzi lubiących jeździć wygodnie, miękko zestrojone zawieszenie nie powoduje bólu kręgosłupa.
~Adrian Ł.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Podsumowując, Citroen Xsara to samochód godny polecenia, ekonomiczny, mało awaryjny, dobry stosunek cena/jakość. Możliwe że nie jest to auto marzeń, ale nigdy pewnie nie miało takie być. Spełnia swoje zadanie w 100 procentach za co go cenię. Brak ognisk korozji. Zawieszenie komfortowe, przyjemne i ciepłe wnętrze. Ciągle może się podobać. Obłe kształty bez wątpienia przypadną kobietom do gustu.
~BB
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autem jeździ się bardzo komfortowo (musze podkreślić bardzo wygodne fotele), nie ma usterek, praca silnika ok, wnętrze bardo przyjemne z zewnątrz samochód pięknie się prezentuje lakier dobrze zabezpieczony przed korozją (mój egzemplarz od pierwszej rejestracji nie był garażowany a lakier lśni i nie ma żadnej korozji). Żadnych problemów z dostępem do części, bez problemu można dostać każdą srubkę.
~Emiliano
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Auto na ryknu wtórnym jest dość tanie, a ogólne koszty exksploatacji są przyzwoite. Dzięki powszechnej opinii (uważam że zupełnie niezasłużonej) o awaryjności tych aut jest ich stosunkowo mało na drogach, co ja akurat lubię. Jeżeli ktoś ma możliwość kupić to autko z pewnego źródła to naprawdę warto się nad tym zastanowić. Acha wersja VTS ma rewelacyjne fotele z przodu, z ktorych aż nie chce się wstawać.
~piotrekhof@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
zrobiłem prawie 50 tys. km przez trzy lata, super sie jeździ, ekonomiczny samochodzik i niezawodny, bardzo przyjazny dla użytkownika szczególnie dla pań, a kiedy trzeba depnąć to też wiekszych problemów nie ma, sylwetka poprostu super taka mała C- 5-tka; powierzchnia bagażowa po złożeniu siedzeń ogromna, aż szkoda się rozstawać ale trzeba iść do przodu następna też xsara tylko że picasso
~masnik-j@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
PODSUMUWUJĄC OCENIAM JE JAKO CIĄGLE USTERKOWE ,ZAWSZE COŚ NOWEGO ,JAK NIE PISZCZENIE TO STUKANIE,JAK SAMOISTNE GAZOWANIE NA BIEGU JAŁOWYM TO OSLABIA SIE I KONTR. DIAG. SIE ZAPALA TEN SAMOCHOD TO KOSZMAR NIE RADZE GO KUPOWAĆ NIE MOGĘ SOBIE DAROWAĆ ,ŻE NIE KUPIŁEM JAPOŃCZYKA-ZAWSZE SĄ NIE ZAWODNE,KTO MIAŁ JAP. TO WIE CO TO NIEZAWODNOŚĆ,CICHY SILNIK I JAZDA NIM,OGÓLNIE NIE NIE NIE POLECAM
~tomaszzelawski@acn.waw.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Biorąc pod uwagę trzy parametry : cena (na początku 2002 r. niecałe 53 tys. zł.), wyposażenie (m.in. klimatyzacja, komputer, b. dobre radio, tzw. inteligentne wycieraczki + wszystkie inne niezbędne urządzenia) oraz uzyskiwane osiągi jezdne (przyspieszenie !) jest w swojej klasie jedną z najciekawszych propozycji na rynku (wydaje się, że zbyt mało doceniona przez potencjalnych klijentów)
Citroen Xsara I Hatchback