Lista ocen Dacia Duster II (103) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Pietrzak
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Spalanie ok. jak wspominałem ok. 9 l/100 km , głównie w mieście. z uwagi na to, że samochód mam od 2 mc żadnych innych kosztów nie poniosłem
~Michał
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Pali mało jak na swoje gabaryty. Spodziewałem się ponad 8l/100km a wychodzi swobodnie litr mniej. W spokojnej trasie spalił 6,3 l/100km.
~Leemaxx
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Poki co leję LPG i kręcę kolejne kilometry.Mam 5 lat gwarancji i darmowy serwis więc zakładam, że do tego czasu koszta będą żadne.
~Der
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Trudno powiedzieć bo auto jest na gwarancji bez gwarancji koszty były by bardzo duże. Spalanie gazu 10 l na 100
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
4x4 - lubi sobie "lyknąć" paliwa, 4x2- już lepiej jest. Serwis ASO nie jest drogi. Jak na razie to oby dwa nie robią problemów.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Jazda z lpg jest bardzo ekonomiczna, prawie nieodczuwalna w portfelu. Innych wydatków, niż na paliwo, na razie auto mi oszczędziło.
~Kleofas
SUV Facelifting 1.3 TCe 150KM 110kW
Trochę zaskoczyła mnie cena wymiany oleju, poszedłem "z ulicy" i prawie 900zł. Hmm...
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Tania w eksploatacji, tania w naprawach. Których praktycznie nie ma w młodym aucie. Żyć, nie umierać.
~Red
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Bez zarzutu klocki tarcze wszystko łatwo dostępne w dobrych cenach reszta się nie psuje
~Eryk
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Aktualnie moim jedynym kosztem jest benzyna/gaz więc jest bardzo dobrze i oby tak zostało.