Oceny Daihatsu Sirion I 1.0 i 12V 56KM 41kW 1998-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Daihatsu Sirion I 1.0 i 12V 56KM 41kW 1998-2005

~EveryStep
Daihatsu Sirion I
Moim zdaniem autu należy się ocena jedynie przeciętna. Kształty trochę nietypowe jak na nasze euroejskie gusty. Mnie się nie podoba. Jak na lata w których zostało wyprodukowane jest to mimo to konstrukcja nowoczesna. Nowoczesne znaczy zgodne z panującymi trendami ale nie zmienia to faktu,że w latach 2000+ u wiekszosci producentow samochodow japonskich po zdobyciu renomy dokonała sie rewolucja. Rezultatem tej przemiany były samochody, które nie...
~Szymon
Daihatsu Sirion I
Autem jeżdżę dopiero koła miesięcy, fajna alternatywa dla polo, micry i innych małych lat z tamtego okresu, duża zaletą jest druga para drzwi, wyposażenie jak na tamte czasy w tej klasie super, jest klima (która działa jak jej się chce...) pełna elektryka i 4 poduszki, znajomy nie ma tego w golfie 4 także nie ma co narzekać. Wizualnie kwestia gustu, ale można go polubić
~wolak27
Daihatsu Sirion I
Ogólnie autko prowadzi się dobrze, jak na taki gabaryt samochodu nawet sporo można w niego zapakować, jak na razie bezawaryjnie się nim jeździ ;) Jest nie spotykany na mieście - jeszcze nigdy nie widziałem takiego samego gdy siedziałem w swoim :P a jednocześnie jest duży wybór części oryginalnych z rozbieraków i zamienników.
~nuta
Daihatsu Sirion I
Naprawdę udane autko które dostałam od męża i sprawiało mi same przyjemności z jazdy jak i pakowania zakupów, parkowania, wysiadania i robienia makijażu i muszę się pochwalić że obecnie mam dalej Daihatsu Sirion tyle że nowy model z2009r ijestem przeszczęśliwa
~owczar
Daihatsu Sirion I
Świetne auto z za nieduże pieniądze.Więcej wyszła mnie rejestracja auta niż samo auto w Niemczech.Na razie nie żałuję.Auto kupiłem dla żony żeby miała czym dziecko wozić.Sam je często biorę ,bo fajnie się nim jeżdzi i tanio.Chłopaki mówią że do Mini Morissa jest podobny-jakiś to już plus.
3,1
~.jhgfjghf
Daihatsu Sirion I
Auto przełamuje mit niezawodnych i solidnych samochodów japońskich, Wygląda i jest tanim autem zawierającym troche nowoczesnej technologi ale jednocześnie wykonanym z tanich materiałów. W aucie na etapie projektu i produkcji oszczędzano na wszystkim. Widać to gołym okiem juz po pierwszym spojrzeniu. Dokładniejsze poznanie auta utwierdza nas w tym przekonaniu.Szkoda bo japonczycy produkowali najlepsze tanie ładne, solidne, zaawansowane...
~gyjgk@jadamspam.pl
Daihatsu Sirion I
Sirion to auto nie warte uwagi. Na rynku sa duzo ciekawsze samochody japonskie szczegolnie starsze z lat dziewiecdziesiatych dopracowane w kazdym detalu i bardzo solidnie wykonane. Auto kupilem dla zony. O gustach sie nie dyskutuje ale sylwetka siriona mi sie nie podoba. AUTO JEST TANDETNE. WIDAC NA NIM OSZCZEDNOSCI PRODUCENTA ROBIONE PRZEDE WSZYSTKIM NA ETAPIE PROJEKTU JAK I W TRAKCIE JEGO PRODUKCJI!!!
~jan
Daihatsu Sirion I
polecam pod wzgledem niezawodnosi typowy orginalny japonczyk,solidnie zrobiony,jeden z mniejszych i tanszych jak nie najtanszy,dlatego nie jest to lexus i nie nalezy go porownywac do innych japonczykow ktore sa 3 razy drozsze i krytykowac ze w tamtych to o niebo lepiej cos tam , za te pieniadze warty kazdego grosza
~janek
Daihatsu Sirion I
idealne dla kogos kto dojezda do pracy na terenach podmiejskich czy tam w cyklu mieszanym - w miescie rowniez bardzo zrywny i z latwoscia mozna wykonac kazdy manewr - uklad kierowniczy bardzo pomaga w mawerwach podczas parkowania (skret jest podobny jak w toyocie yaris co bardoz ulatwia parkowanie przodem luz zawracanie)
~Norii
Daihatsu Sirion I
Bardzo ekonomiczne i bezawaryjne japońskie autko -ja jestem bardzo zadowolony :) Mozna jeszcze kupic za male pieniazki cos naprawde fajnego i oryginalnego w kazdym calu - polecam :)