Oceny Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010

~Adrian
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Moja ocena po roku użytkowania - POLECAM - w skrócie - bezawaryjny, oszczędny, wygodny, pakowny, tani w eksploatacji, ze świetnym zawieszeniem, nietuzinkowy i nie nudny a do tego do kupienia za niewielkie pieniądze ! Nie którzy zarzucają mu plastikowy środek, ale w jasnej wersji kolorystycznej wygląda on bardzo dobrze, a po 143 tys km 100 razy lepiej niż plastiki w niejednym samochodzie. W moim DODGEu środek jest jak nowy co raczej świadczy o...
4,1
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Samochód bardzo wygodny nie meczacy podczas podróży lecz słabo nadajacy sie na miasto. Robi wrażenie na przechodniach i innych kierowcach. Jest nietuzinkowy co jest jego zaleta lecz równiez po cześci i wadą. Ocena pisana po 2 latach użytkowania wiec ma właściwą perspektywe.
~Miki
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Wcześniej jeździłem Renault z 2004 r. (wziety nowy z salonu) Przez pierwsze 2 lata było ok. później koszmar - ciągle serwis i jeszcze raz serwis. W końcu sprzedałem i kupiłem Caliberka i to był strzał w dziesiątkę - auto ponad przeciętne, bezusterkowe - jak narazie. Dla mnie rewelacja
~grzegorz z lublina
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
ciekawa stylistyka pojazdy powoduje, że w mniejszych miejscowościach po których czasami się pojawiam, auto jest oglądane z dużą ciekawością. Bardzo dobra widocznośc pozwala bezpiecznie jeździć po drodze, lecz wysoko uniesiona tylna szyba czasmi przeszkadza w parkowaniu w mieście. Nie zawsze pomagają zamontowane czujniki cofania. Dobre skręty, wygodne fotele, dużo wolnego miejsca dla kierowcy i pasażera. Ogólnie pozytywne wrażenie sprawia...
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
No cóż, jestem zauroczony, zresztą sposób zakupu świadczy, że nie kupowałem ze zdrowego rozsądku. Miałem inne, nowe (od dwóch lat) megan... I poszedłem do galerii kupić spodnie... A Caliber tam stał... I tyle
~Wojtek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bardzo udane auto nie wiem dlaczego porownywane jest do golfa czy focusa (te są krótsze i mniejsze) po prostu trzeba nauczyć się nim jeździć a jak ktoś narzeka to sprzedać i kupic jakis samochód ludowy;)
3,7
~Jacek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bardzo wygodne auto. Z charakterem. Ludzie ciągle się oglądają i dopytują co to za cudo. Wygląda rzeczywiscie wspaniale. Jeździ się dobrze (dla statecznych osób, bo odejścia to ono nie ma - pomimo 150 KM). Raczej na dłuższe trasy, choć ma trochę mały bagażnik. Kompas w wyposażeniu standardowym to taki amerykański smaczek.
~Adi
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Nietuzinkowe auto za niewielkie pieniądze, które cieszy oko i daje satysfakcje podczas jazdy.
3,6
~Kierowca bombowca
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Całokształt dobrze (patrz sląbe punkty autka), Rewelacją jest linia nadwozia, wyróżniająca sie w tłumie
~skjw2
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
piekna stylistyka typowo amerykanska wyruznia sie na drodze i przykowa oko kierowcom,bardzo ladny samochód polecam