Lista ocen Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pezet69
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Chyba ciężko znaleźć coś w innych markach aut z podobnym wyposażeniem wnętrza. Na pewno wykończenie, te pierdoły i plastyki nie powalają na kolana ale w skali ogólnej myślę że na plus. Tak jak już pisałem ogólnie na plus ale czy kupiłbym jeszcze raz? Raczej tak ale wszystkiego nie przewidzisz a ja w swojego obecnego trosze pieniążków wsadziłem no ale chyba nie ma aut które się nie psują :) Tym bardziej ciężko będzie się go pozbyć (na co się...
~kawaone
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
W momencie zakupu jako alternatywę rozważałem golfa III lub civica, jednak stan tychże na rynku wtórnym (przebiegi, rocznik, wypadkowa historia) i poziom ich wyposażenia skutecznie przekonał mnie do fiata. Fiat za te pieniądze oferuje naprawdę sporo w przeciwieństwie do konkurencji. Późniejsza eksploatacja to już niestety inna bajka:)
~Artur
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Za taką cenę, to naprawdę dobry wybór. Kupiłem auto, którym za 3 lata zrobiłem 65 tys.km i które ani razu nie zawiodło mi na trasie. W zimie przy -25, dwa razy nie odpaliło ale to był efekt marznącego paliwa. Minusem jest mały bagażnik. Spalanie poniżej 6L przy jeździe miasto/trasa to naprawde dobry wynik!
~m
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Rok temu dałem 8 500 pln za dobrze utrzymanego 9 latka z przebiegiem 100000km. Ciężko kupić coś dobrego za tę cenę. Teraz będę sprzedawał (niestety w gorszym stanie, bo nie chcę mi się tego wszystkiego robić) 10 latka z przebiegiem 130000km mam nadzieję tak za 6500-7000 pln.
~sebcioo@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
O jakości tego wyrobu niewele mogę powiedzieć za krótko mam ten samochód, wiem tylko że wersja mojego samochodu była produkowana na rynek niemiecki więc jest pewnie troszeczkę "lepiej" złożony. Ogólnie pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.
~masa6891
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Jeżeli ktoś ceni sobie ładny nietuzinkowy wygląd, przyjemną jazdę i tanią eksploatację, jednak potrafi dbać o samochód (bo fiaciki tego \"wymagają\" od właścicieli) to naprawdę polecam.
~bartpl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Super. Autko praktycznie bez awaryjne a jeśli coś sie zepsuje to części są tanie. Polecam wszystkim, trzeba jednak uważać podczas zakupu, jeśli pojawi sie jaka kolwiek rdza to znaczy że auto było bite.
~Klimo
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Autko nie jest ani za drogie ani za tanie za konkretne auto trzeba dać około 17000PLN ale nie stosunek ceny do jakości jest z przewagą na jakość. Ja nie żałuje zakupu tego automobila.
~kamyk
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Jak za taką cenę uważam, że warto wybrać ten samochód, na pewno nie będzie bezawaryjny ale jest tani i wciąż ładny zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW
7,8
9,3
~Marcin QX
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Za rynkową cenę Bravo 80 16V otrzymuje się auto, które w pełni satysfakcjonuje - uwzględniając czynnik ekonomiczny i fakt, jakiej klasy jest to auto.