Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (398) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GrzegorzT.
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Umiarkowane wyciszenie wnętrza, dochodzą dźwięki pracy silnika i szum kół, natomiast przy prędkościach autostradowych da się podróżować komfortowo dzięki 6- biegowej skrzyni nie słychać wycia silnika.
~Pinio
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Znowu klasa premium. Silnik chodzi bardzo cichutko na postoju wogole nie wydaje dźwięku to też usłyszałem od znajomego bo ja jestem w środku. Na autostradzie zawsze gra radio i nigdy nie słyszałem silnika.
~czachaaa79
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Bardzo dobrze wyciszone auto jak na kompakt. Przyjemnie brzmiący silnik na wysokich obrotach. Zaskakujące że pomimo 98tys km przebiegu w aucie nic nie trzeszczało! Super spasowanie materiałów!
~Buli_8912
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
zimny jak to diesel troszke klekocze ale doslownie chwilke..jezdze niem do 140km/h i jest cicho ..Jak dla mnie auto w 100% spelnilo moje oczekiwania a do tego ma dobre naglosnienie audio:)
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Zdecydowanie lepiej wyciszony niż moje poprzednie autka, przyjemne zaskoczenie fiacikiem. Głośno sie robi powyżej 130 ale i to nie ze względu na silnik tylko szum powietrza na karoserii.
~CWP
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo fajnie wyciszone autko, gdy tylko silnik trochę popracuje (do rozgrzania trochę klekocze - jak to diesel) Przy większych szybkościach ekstra, silnik cichutki, trochę szumu powietrza
~slawek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Naprawdę cicho zawieszenie ciche ja mam koła 205/16 i myślę że są w sam raz.Silnik po tuningu jeszcze cichszy niż wcześniej nawet przy 190km/h go nie słychać bo głośniejszy wydają szum opony i powietrze
~wezydiusz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
do 70 ok pużniej wiatr daje MOCNO o sobie znać w poprzednim aucie miałem to samo i założyłem owiewki na przednie szyby tam to pomogło do 100 było ok ale w bravo to nic nie dało porażka
~peterz
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
W warunkach miejskich silnik praktycznie jest niesłyszalny. Co do jazdy w trasie moja opinia będzie nieprzydatna, bo za każdym razem jechałem z autoboxem na dachu co zwiększało opór, a tym samym hałas.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d
8,2
9,3
~merkuryc
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Ogólnie dość cichy nawet przy dużych prędkościach Minusem są fabrycznie montowane opony PIrelli letnie 205/55 R 16 91H. Po zmianie na zimówki Continetal 195/55 R16 szum toczenia znacznie zmalał
Fiat Bravo II Hatchback 5d