Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (398) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Poza silnikiem wyciszenie dobre. Od kół cisza, słychać bardziej nijaké samochody. Szum aerodynamiczny od 150 km/h (160 km/h na liczniku), kiedy długa jazda z taką prędkością już zaczyna powodować dyskomfort akustyczny.
~MirekJ
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
wyciszenie ok, przy 140 można śmiało prowadzić rozmowę bez konieczności podnoszenia głosu, jeździłem już autami które były nieco lepiej wyciszone ale tez i takimi w których przy 130 było już naprawdę bardzo głośno
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Do 140 km/h jest o.k., potem zaczyna się robić wyraźnie głośno. Jak dla mnie o.k., z rodziną i tak szybciej nie jeżdżę. Kilka osób pytało się mnie czy to diesel, więc jest cicho :) Na zimnym trochę słychać terkotanie, potem nie.
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Przy jeździe prędkością autostradową słychać dość wyraźnie szum wiatru, choć nie jest to ogromny hałas. Spokojnie można rozmawiać. Wewnątrz z wyciszeniem ogólnym uważam, że jest dobrze z małym minusem - słychać szum z kół tylnych.
~r29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Nie mam uwag. Silnik słychać na postoju oraz powyżej 130 km/h. Co prawda pod pewnym kątem podmuchu wiatru słychać świst przypominający niedomknięte okno, ale nie mogę znaleźć prawidłowości, świst-ninja - pojawia się i znika.
~fn2000@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przy 140kmh słychać wyraźnie silnik oraz szum powietrza. Jadąc po piaszczystej / żwirowej nawierzchni w środku wyraźnie słychać odgłos pracy kół oraz drobinki nawierzchni uderzające o karoserię. Jaguar to nie jest to napeawno :)
~pelipek@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
jak to benzyna, jak wolno jeżdzisz jest cichutko, jak troche szybciej robi sie głośniej, ale da sie rozmawiać i słuchać radia więc nie jest źłe :) Dźwięk silnika i turbiny miły dla ucha, tzw "rasowy". duży plus
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Uwazam ze jak na ta klase samochodu z silnikiem diesla to wyciszenie jest baardzo dobre. Jadac do 150km/h jest umierkowanie cicho. Potem jest znaczniej glosno, ale dalej jest to poziom taki ze mozna rozmawiac a nie krzyczec do siebie.
~Paweł z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Silnik słychać tylko na postoju, na luzie.Mam wrażenie,że im szybciej się jedzie to mniej silnik słychać.Dla mnie super.Poprzednia brava -benzynowa była głośniejsza ale to pewnie przez to,że trzeba było kręcić wyższe obroty.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d
8,2
9,3
~Szimek
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
W kwestii wyciszenia auto wyjątkowe jak na swoją klasę. Dźwięk silnika jedynie lekko słyszalny we wnętrzu nawet przy pełnych obrotach. Szumy powietrza i toczenia także bardzo dobre wytłumione.
Fiat Bravo II Hatchback 5d