Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (398) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stefan Niesiołowski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak na klekota i porownujac inne samochody ktorymi jezdzilem to rewelacja, TDI sie chowa pod wzgledem wyciszenia silnika. W samej kabinie jak pisalem wyzej, slychac szum oporu powietrza i szum opon. Majac wczesniej Seata TDI to musze napisac ze te silniki TDI sa cholernie przereklamowane, chodza jak czołg, sa głosne, mniej elastyczne, oczywiscie mam tu na mysli te TDI ktore maja te sama pojemnosc itp. pierdoły.
~~ jack
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Również 5 gwiazdek - tego się trochę bałem, będąc posiadaczem poprzednio benzyny. Silnik słyszalny wewnątrz jedynie zaraz po rozruchu, swobodne prowadzenie rozmów i słuchanie radia przy poruszanie się z prędkością 160km/h. Mam 17 calowe felgi na niskim profilu (45) i przy jeździe po nierównych polskich drogach hałas może to trochę przeszkadzać, ale poruszając się po lepszy drogach słychać tylko miły szum opon.
~bravokierowca
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Mam silnik benzynowy i na wysokich obrotach go słychać (w przeciwieństwie do diesli) ale dźwięk ma bardzo przyjemny dla ucha; przy prędkościach powyżej 120km/h zaczyna być go słychać, przy niższych fajnie wyciszony. Układ jezdny słychać ale nie ma tragedii. Jak się włączy radio to o wszystkim co napisałem wcześniej można zapomnieć - radio zgłaśnia się automatycznie przy wyższych prędkościach
~bravo11
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Wystarczające do ok. 160 km/h. Paradoksalnie duży diesel pod maską nie bardzo daje o sobie znać w czasie jazdy - hałas i i wibracje pochodzące od niego są dobrze tłumione (pod warunkiem że wszystko jest sprawne - zwłaszcza poduszka silnika od str. rozrządu!). Sporo hałasu przedostaje się natomiast z podwozia - to tutaj Fiat szukał oszczędności.
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
No coz. Pierwsze odpalenie po zakupie autka bylo - \"o cholera - no nie toz to samo co moje poprzednie TDI\", ale za chwile juz bylo ciszej, a po okolo 5 minutach we wnetrzu bylo tak cicho ze na wolnych obrotach slyszalem zaledwie leciutkie klepanie dieselka. Niestety po 36kkm jest wyraznie glosniej. Dalej jest cicho, ale to juz nie to co na poczatku.
~Czak Ptak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Wyciszenia ten samochód ma bardzo dużo, wygłuszona maska, ściana grodziowa, bagażnik, a nawet nadkola, mimo wszystko czasami trochę za bardzo słychać silnik, szczególnie przy prędkościach autostradowych. Czasami na plus, bo silnik przeciągnięty trochę powyzej 4500 obrotów ładnie mruczy, to mam wrażenie jakbym jeździł Dieslem.
~NuovaB
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Podczas jazdy z prękością autostradową, jest głośno, ale wynika to z w/w problemu ze spasowaniem zderzaka i maski. Większość hałasu znika po ustawieniu się za innym samochodem. W trakcie jazdy miejskiej, praca silnika jest natomiast prawie niesłyszalna! Przy prędkościach poniżej 100km/h jest to w zasadzie niemożliwe.
~Tom
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Bez zarzutów, w ruchu miejskim, silnik przyjemnie mruczy przy przyspieszaniu, przy jeździe ze stałą niską prędkością prawie nic nie słychać. Na autostradzie nawet przy prędkościach 160 w środku słychać tylko szum powietrza i lekki pomruk silnika. Można spokojnie jechać rozmawiać lub słuchać radia. Jest na prawdę dobrze.
~automaniak
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
ŁaŁ - tak chyba powinienem sie wypowiadać o wyciszeniu. Aktualnie mam inne, lepsze, wieksze auto ale...pamietam czasy Bravo i tych słynnych przelotowych predkosci 150km/godz. na 6 biegu w ciszy i spokoju. Niestety teraz mam auto duuzo lepsze ale o 150km/godz. mogę zapomnieć, chyba ze chce meczyć siebie i rodzinę.
~alonso
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
poprzedni samochod panda, pierwsze wrazenie bylo dosyc mizerne, odebralismy samochod wyjechalismy na obowdnice i porazka ´co tak glosno??´ powietrze szumi, slychac silnik ...tylko ze po spojrzeniu na licznik wszystko bylo jasne....200km/h !!! takze generalnie wyciszenie rewelka, do 170-180 w aucie panuje cisza
Fiat Bravo II Hatchback 5d