Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (463) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~prz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
W porównaniu do nowych samochodów wypada bardzo kiepsko. Biegi wchodzą ciężko, mają długie drogi prowadzenia, dobrze, że wyraźnie czuć kiedy wskakują. U mnie na trzecim biegu słychać lekki odgłos huczenia skrzyni.
~pppppp
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Skrzynia spoko, duży komfort (zwłaszcza 6. bieg jest fajny). Gorzej, że skrzynia jest bardzo wrażliwa na niedoświadczonych kierowców (udostępnienie auta "młodemu kierowcy" kończy się tym, że czuć synchronizatory).
~czachaaa79
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Skrzynie nie należy do najprecyzyjniejszych. Do tego wadliwe łożyska w oplowskiej skrzyni. U mnie zaczęły dawać się we znaki na 5 i 6 biegu przy przebiegu 40tys km po 3 latach.. Po naprawie w ASO wszystko było ok.
~kaz200
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
To jest już moja trzecia ocena tego samochodu ( coś chyba nie tak z odnośnikiem do edycji oceny). Tak więc po klimatroniku, tulejach tylnej belki przyszedł czas na wymianę łożysk w skrzyni biegów przy przebiegu 57500 km. PORAŻKA
~mczajka
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
No moje rewelka. Jednak poczetki były kiepskie bo przy 12 tyś (jeszcze na gwarancji) rozsypała się w proch - wymiana. Potem przy 30 i obecnie 80 tys wymiana linki (coś tek w środku nie znam się). Ale 6 bieg to super sprawa !
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
1 nie haczy zbytnio, kilka razy zdarzyło się (na 70 tys km przebiegu). Ogólnie według mojej opinii skrzynia biegów mogłaby być lepiej zestrojona, ale to tylko auto kompakt, choć miałem kiedyś clio II i tam skrzynia pracowała lżej.
~pabloiat
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Kiepska. Haczy, pracuje cieżko i jest beznadziejnie zestopniowana - zapomnijcie o jeździe na 6 biegu 80km/h i przyspieszaniu. Jak na diesla bardzo często trzeba redukować biegi .. poza tym gałka dźwigni biegów się poluzowała:/
~majster
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Na plus to to,że lekko wchodzą biegi. Chyba,że jest zima to olej gęsty po całej nocy i masakra przez pierwsze kilakset metrów potem ok. Tajemnicą jest jak z żywotnością skrzyni, już nie jest tak cicha jak na początku....
~Piotr z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Mam skrzynię pięciobiegową, zatem tutaj mogłoby być lepiej, brakuje zdecydowanie szóstki na autostradzie. Czasami lubi haczyć. Tragedii nie ma, ale ten model z mniejszym, ale bardziej nowoczesnym dieslem ma już lepszą sześciobiegową.
~r29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jest \"gumowata\" jak w Grande Punto. Zimą, póki silnik się nie rozgrzeje wrzucanie \"jedynki\" nie jest łatwe i może irytować, bo przypomina mieszanie wajchą Poloneza Caro. No i na trasie brakuje szóstego biegu... Bardzo...
Fiat Bravo II Hatchback 5d