Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (463) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo80
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
oplowska skrzynka działa u mnie rewelacyjnie biegi ładnie wpadają na swoje miejsce zero haczeń i jakichkolwiek problemów z właczaniem jakiegokolwiek biegu ,jedynka nie istnieje piątka i szóstka baaaaardzo długie na szóstce przyspiesza tak samo jak na 4
~Amadeuszx
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Fajnie zestopniowana - pozwala dynamicznie przyspieszać, a dzięki "6" ekonomicznie toczyć się już od 50km/h. Poważną wadą jest jej precyzja - czasem trudno trafić w odpowiedni bieg oraz trzeba odczekać przed wrzuceniem wstecznego.
~uki
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Totalne nieporozumienie. Całkowicie przekreśla to auto. Od kiedy wyjechałem nowym autem z salonu nie wchodzi jedynka, reszta biegów wchodzi jak zechce. Serwisy bezradnie rozkładają ręce - \"ten typ tak ma\". Kompletne dno, pozbyłem się auta z ulgą.
~shimec @ vp.pl
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
nie jest ani idealna ani nie można jej nic zaurzucić. Pracuje świetnie ale można wyczuć że przenosi 360 nm bo słabsze wersje jakimi jeździłem na jazdach próbnych chodziły \"lżej\" Tzn biegi wchodzą bardzo łatwo i lekko ale nie jest to damska skrzynia.
~remo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Operowanie lewarkiem zmiany biegów jest jakieś \"gumowate\". Chodzi to IMO zbyt opornie, kiepskim patentem jest wsteczny z tym swoim pierścieniem. Długość przełożeń natomiast jest akurat. Aczkolwiek gdyby był bieg szósty, to byłoby jeszcze lepiej.
~mik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Czytałem kilkakrotnie że któryś bieg lekko haczy.U mnie wszystko ok.Wszystkie biegi wchodzą bardzo płynnie. W październiku bez zmian wszystko ok. Styczeń 2011.jak pracowała tak pracuje.Chwilami wydaje mi się że coś haczy ale minimalnie.
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Żadnego haczenia, biegi wchodzą bez problemu. Bardzo dobrze dobrane przełożenia, jedynie trocha za mała różnica przełożenia pomiędzy 5 a 6, w skutek czego rzadko używa się 5 biegu - w większości przypadków od razu przełączam z 4-ki na 6-kę.
~The Zioła Dwa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Żadnych problemów z wrzucaniem biegów, wszystko jak na razie chodzi super. Denerwuje mnie troszke sposób wkładania wstecznego, wolałbym żaby był przed jedynką, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Żona jest zdania, że skrzynia chodzi bardzo płynnie.
~Mecenas
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Skrzynia biegów jest chyba najsłabszym elementem tego auta. Biegi nie wchodzą tak aksamitnie jak np w hondzie ale jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Akurat w 1.6mjet bezawaryjna, podobno w t-jet było z tym trochę gorzej.
~Kamil Olszewski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
tutaj tylko dwa bo pierwsza skrzynia się rozpadłą a nie jest to m32. po wymianie skrzyni jest ok, nawet wsteczny nie haczy. Szkoda że nie ma 6, bo na 5 biegu przelotowa to 140 raczej, wyżej już się robi głośno.
Fiat Bravo II Hatchback 5d