Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 (104) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian z Rzeszowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
I to jest najsłabszy punkt tego udanego modelu. O ile szum wiatru i odgłos silnika będą przeszkadzać przy prędkościach autostradowych (140km/h i powyżej), to jakość asfaltu poznamy przy znacznie niższych prędkościach, Odpowiednio dobrane opony częściowo pomogą w zlikwidowaniu tego hałasu.
~54janusz54@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Wyciszenie bardzo dobre ,jednak nie natyle by mogło w pełni zadowolić. Przy prędkości powyżej 100 km/h bardzo słychać szumy wiatru w rejonie słubków szyby przedniej.Ponadto słychać jedynie szum oporów toczenia opon, ale to normalne występują we szystkich pojazdach nawet lepszej klasy.
~acik
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jeśli przewożę kogoś pierwszy raz to nie może uwierzyć że to diesel. Ja osobiście również jestem pod wrażeniem. Silnik pracuje ciszej niż we Fiacie Punto z silnikiem 1,2 które miałem poprzednio nie mówiąc już o fiacie ducato z silnikiem 2,5 które też posiadam.
~J58
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przy rozruchu zimnego silnika na biegu jałowym głośna praca silnika, jednak jak jednostka ta się nagrzeje głośność jest umiarkowana, przy większych prędnościach na czwartym lub piątym biegi praktyczbnie nie słychać silnika tylko szum wiatru i opory toczenia opon.
~jj
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo dobre. Praca silnika jest słyszalna, ale nie natarczywa. Porównywałem pod tym względem różne samochody klasy kompakt - Bravo II jest w czołówce (pomimo diesla). Przy prędkościach rzędu 100km/h w samochodzie słychać tylko szum wiatru i ew. odgłosy opon (przy zimówkach).
~r29
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Nie mam uwag. Silnik słychać na postoju oraz powyżej 130 km/h. Co prawda pod pewnym kątem podmuchu wiatru słychać świst przypominający niedomknięte okno, ale nie mogę znaleźć prawidłowości, świst-ninja - pojawia się i znika.
~fn2000@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przy 140kmh słychać wyraźnie silnik oraz szum powietrza. Jadąc po piaszczystej / żwirowej nawierzchni w środku wyraźnie słychać odgłos pracy kół oraz drobinki nawierzchni uderzające o karoserię. Jaguar to nie jest to napeawno :)
~dth
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Uwazam ze jak na ta klase samochodu z silnikiem diesla to wyciszenie jest baardzo dobre. Jadac do 150km/h jest umierkowanie cicho. Potem jest znaczniej glosno, ale dalej jest to poziom taki ze mozna rozmawiac a nie krzyczec do siebie.
~Paweł z Krakowa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Silnik słychać tylko na postoju, na luzie.Mam wrażenie,że im szybciej się jedzie to mniej silnik słychać.Dla mnie super.Poprzednia brava -benzynowa była głośniejsza ale to pewnie przez to,że trzeba było kręcić wyższe obroty.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
~Buli_8912
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
zimny jak to diesel troszke klekocze ale doslownie chwilke..jezdze niem do 140km/h i jest cicho ..Jak dla mnie auto w 100% spelnilo moje oczekiwania a do tego ma dobre naglosnienie audio:)
Fiat Bravo II Hatchback 5d