Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (360)

3,6
~Mihau_G
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
\"Czasem go kocham, a czasem nienawidzę\" :) W swojej klasie naprawde spoko, nie zamieniłbym go na żadne tico. Ogólnie, jak go podreperuję, to będzie cacy!
3,7
~Marcin_Radom
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Mały fiacik z całkiem niezłym silnikiem. Prawdziwy król miejskiego ruchu. Mały, zwinny no i niestety mało wygodny.
3,1
~Kornik
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
W ogóle nie jest elastyczny, sztywny jak deska do prasowania, jak zadbasz o świece i kable to pali od sztycha nawet przy 25 stopniowym mroźie na polu. (Silnik)
3,2
~arti
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jestem właścicielem auta od trzech lat, wymieniłem kilka podzespołów ale cena ich była bardzo dobra (dużo części jest na giełdach). Przy tak małej pojemności płacę małe składki na ubezpieczenie. Po przeróbce na gaz koszt paliwa błyskawicznie zmalał. Jestem ogólnie zadowolony z mojego auta.
3,3
~Wally
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zrywny, wciśnie się gdzie trzeba - w sam raz do miasta. Na trasie wypada gorzej - głównie chodzi o komfort. Mimo że traktuję go nieco bezceremonialnie, zawieszenie i silnik bez awarii - zatem generalnie dość trwały... Pali i zawsze palił od pierwszego. Ostatnio coś postukuje w okolicach przedniego, prawego koła... Na razie to ignoruję... ;-)
3,5
~jako231@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Posiadam CC od 2 lat i przejechałem 64 tys km,nigdy niezdażyło mi się zapchać auto do warsztatu,nigdy nie zepsół sie w trasie, wymiana oleju co 15 tys.mało pali,niewielkie gabaryty auta,wszędzie można zaparkować,Bez obaw moge wybrać się nawet do rzymu i mam pewność że dojade i wrucę
3,8
~wojdalsk@pgnig.com.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Bardzo miły samochód, szczególnie do miasta, gorzej trasa (te przechyły)
4,1
~straszny13@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jak na te pieniadze to jestem wpelni usadysfakcjonowany.Polecam go szczegolnie mlodym kierowca(takim jak ja mam 19lat) ktorzy przygode z motoryzacja zaczynaja (tylko wersje 899 lub 1,1)
2,6
~mac
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
To jest Fiat. Ktoś kiedyś powiedział: "Od Fiata i Iveca trzymaj sie z daleka" - szkoda, że nie posłuchałem!!! Po pierwszych dwóch miesiącach użytkowanie - miałem go dosyć. Chętnie bym go sprzedał, gdyby nie fakt, że zainwestowałem w naprawy kupę kasy, która sie nie wróci. NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ FIATA!!!
~Aleksander
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zdecydowanie pozytywne wrażenie, ale realnie jest małe auto, szczególnie jeśli chodzi o bagażnik. Dla rodziny moim zdaniem jest za małe. Kupowowałem go "w złym okresie" tzn. w okresie boomu samochodowego - w związku z tym był dość drogi (23500 zł w 1998r) a nie ma praktycznie żadnego wyposażenia dodatkowego, ale mimo to nie żałuję. To generalnie udane auto.